Kontrast

KZI2016 str1Dziękujemy Radnym Osiedlowym za Państwa aktywność w ramach miejskiego procesu inwestycyjnego. Zgłoszone w miesiącu czerwcu 2016 roku Karty Zadań Inwestycyjnych zostały poddane analizie przez administrację miejską w ramach procesu planowania budżetu Miasta na 2017 rok, Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Wieloletniego Planu Inwestycyjnego. Zarządzenie Prezydenta Wrocławia nr 4407/16 z dnia 19 maja 2016 roku w sprawie sposobu opracowania przez jednostki pomocnicze Miasta propozycji zadań inwestycyjnych do projektu budżetu Miasta na 2017 rok i Wieloletniej Prognozy Finansowej określiło zasady procedowania dotyczące zgłaszania przez samorządy Osiedli własnych pomysłów inwestycyjnych w formie Kart Zadań Inwestycyjnych zobowiązując Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego do przekazania Państwu informacji dotyczącej realizacji procesu KZI2016.

Prezentujemy plik: INWESTYCJE MIEJSKIE 2017 zawierający informacje o inwestycjach miejskich realizowanych na wrocławskich Osiedlach. Inwestycje zostały przypisanie do poszczególnych Osiedli w następujących kategoriach: KZI - propozycje samorządów Osiedli wyrażone w Kartach Zadań Inwestycyjnych, WBO - zadania realizowane w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, WIP - zadania realizowane w ramach Wieloletniego Planu Inwestycyjnego, PM - zadania realizowane w ramach Programów Miejskich (przy zadaniach/projektach podano koszt ich realizacji).

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ostatnio dodane