Kontrast

Orkiestra na byle czym

Lubisz wyzwania? Jesteś pomysłowy? Idealnie pasujesz do naszego konkursu- „Orkiestra na byle czym”, który organizuje Rada Osiedla Karłowice – Różanka. Na zgłoszenia czekamy do 23 września, ale jeśli nie zdążysz – nie martw się! W dniu festynu na stoisku Rady będziesz mógł dokonać zgłoszenia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Festynu Osiedlowego 24 września o godzinie 14:15.
Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody.

Pokaż nam, że z niczego umiesz stworzyć instrumenty do grania

Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie znanego utworu muzycznego na stworzonych przez siebie własnych instrumentów muzycznych z różnych przedmiotów, które na co dzień do grania nie służą. Uwaga- nie posługujemy się prawdziwymi instrumentami.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i osoby dorosłe, mile widziane rodziny. Do zadania można podejść indywidualnie lub w grupie. Występ będzie oceniać zgromadzona na festynie publiczność. Zwycięży ten, kto otrzyma najdłuższe oklaski.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej http://osiedle.wroc.pl/karlowice-rozanka oraz w siedzibie Rady Osiedla ul.Bałtycka 8 ⯑ Masz pytania? Napisz! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „„Orkiestra na byle czym””

orkiestra na byle czym fb

Kolejne projekty WBO

Kolejne projekty WBO

3 projekty

Karłowickie Ciasto z Owocami

Umiesz piec ciasta? Lubisz owoce? Pociąga Cię duch rywalizacji? Zatem weź udział w konkursie na „Karłowickie Ciasto Owocowe 2017”, który organizuje Rada Osiedla Karłowice – Różanka. Na zgłoszenia czekamy do 22 września, ale jeśli nie zdążysz – nie martw się! W dniu festynu na stoisku Rady będziesz mógł dokonać zgłoszenia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Festynu Osiedlowego 24 września.
Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody.

Warunkiem udziału w konkursie jest upieczenie ciasta z owocami, nawiązującego tradycją do Dzielnicy Ogrodów -  Karłowic oraz dołączenie receptury. W konkursie mogą wziąć udział osoby dorosłe, choć za zgodą opiekunów, organizatorzy dopuszczają udział osób niepełnoletnich. Do zadania można podejść indywidualnie lub w grupie. Komisja będzie oceniać wypieki pod kątem wyglądu i dekoracji ciasta, jego smaku, receptury i użycia składników.

Chcemy przypomnieć dawne i rozpropagować nowe przepisy, promować nasze  owoce i umożliwić wymianę doświadczeń z zakresu wypiekania ciast.

Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej http://osiedle.wroc.pl/karlowice-rozanka oficjalnym fanpage Rady Osiedla Karłowice- Różanka oraz w siedzibie Rady Osiedla ul.Bałtycka 8 Masz pytania? Napisz! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Karłowickie Ciasto Owocowe 2017”

Zgłoszenie wyślij mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem „Karłowickie Ciasto Owocowe 2017”) lub poprzez wiadomość na oficjalnym fanpage ROKR do dnia 22 września b.r.

W zgłoszeniu należy podać:
- Imię i nazwisko;
- Nazwę Ciasta;
- podać recepturę(przepis);
- numer tel oraz adres mailowy do kontaktu. 

ciasto FB

Jeszcze jeden projekt WBO z naszego osiedla

Publikujemy ulotkę promującą kolejny projekt WBO 

0001

 

Kolejny projekt WBO z naszego osiedla

Publikujemy plakat promujący kolejny projekt zgłoszony do WBO z naszego osiedla.plakat455

Projekty WBO z naszego osiedla

Dziś rozpoczynamy publikację materiałów dotyczących projektów z naszego osiedla zgłoszonych do WBO. Zachęcamy liderów projektów do przysyłania ulotek w wersji jpg.ulotka1banner projektulotka2

Strona 1 z 3

Kalendarz - Karłowice-Różanka

Wrzesień 2017
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Karłowice-Różanka - najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria - Karłowice-Różanka

cui

Osiedle Karłowice-Różanka
ul. Bałtycka 8
51-120 Wrocław
71 372 70 08
karlowice@osiedle.wroc.pl