Kontrast

książka inwentaryzacyjnaWCRS prowadzi aktualnie prace dotyczące inwentaryzacji majątku gminnego w dyspozycji samorządów Osiedli. Dnia 24.11.2016r. Zarządy Osiedli zostały poinformowane pismem znak: WCRS.DWIiWOW/0717/1508/2016 o możliwości likwidacji zbędnych i/lub zużytych składników majątkowych. Obecnie weryfikowany jest stan majątku Osiedli, powoływane zespoły spisowe i ustalany harmonogram wizyt na Osiedlach. Zarządy Osiedli przed wizytą komisji zobowiązane są przygotować do okazania sprzęt, który będzie podlegał likwidacji, przedstawić ekspertyzę techniczną w wymaganych przypadkach. Zbędne składniki majątkowe mogą być przekazywane pomiędzy Osiedlami. Prosimy o wyraźne wskazanie, które ze składników majątkowych wskazanych do likwidacji nadają się do dalszego użytkowania i mogą zostać przekazane innemu Osiedlu.

Do dnia dzisiejszego potrzebę przeprowadzenia likwidacji majątku zgłosiły następujące Zarządy Osiedli:

 

 1. Osiedle Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice,
 2. Osiedle Borek,
 3. Osiedle Gaj,
 4. Osiedle Jagodno
 5. Osiedle Karłowice-Różanka,
 6. Osiedle  Leśnica,
 7. Osiedle Maślice,
 8. Osiedle Muchobór Wielki,
 9. Osiedle Ołbin,
 10. Osiedle Osobowice-Rędzin,
 11. Osiedle Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn.,
 12. Osiedle Plac Grunwaldzki,
 13. Osiedle Powstańców Śląskich,
 14. Osiedle Wojszyce.

W związku z koniecznością zorganizowania prac komisji inwentaryzacyjnej prosimy pozostałe Zarządy Osiedli o pilne (do dnia 18.01.2017r.) udzielenie odpowiedzi dotyczącej potrzeb w zakresie likwidacji majątku Osiedlowego. 

Szczegółowych informacji dotyczących inwentaryzacji udziela:

Pan Artur Iwan 071/772-49-60, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cui

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.