Kontrast

KURS KOMPUTEROWY

 

Pro­jekt „Pro­gram bez­płat­nych szko­leń ECDL dla Rad Osie­dlo­wych” jest współ­fi­nan­so­wany ze środ­ków Unii Eu­ro­pej­skiej w ra­mach Eu­ro­pej­skiego Fun­du­szu Społecznego.

Ob­szar re­ali­za­cji pro­jektu to: wo­je­wódz­two dol­no­ślą­skie – mia­sto Wro­cław
Okres re­ali­za­cji pro­jektu: luty 2014r. – ma­rzec 2015r.

Ser­deczne za­pra­szamy osoby z Wro­cła­wia dzia­ła­jące w Ra­dach Osie­dlo­wych lub po­przez dzia­łal­ność spo­łeczną z nimi zwią­zane do udziału w cał­ko­wi­cie bez­płat­nych szko­le­niach kom­pu­te­ro­wych pro­wa­dzą­cych do zdo­by­cia kom­pe­ten­cji i umie­jęt­no­ści okre­ślo­nych we­dług Eu­ro­pej­skiego Cer­ty­fi­katu Umie­jęt­no­ści Kom­pu­te­ro­wych (ECDL).

Czytaj więcej...

Rada Osiedla

 

 

Rada Osie­dla jest wy­bie­rana w wyborach powszechnych do re­pre­zen­to­wa­nia miesz­kań­ców. Stanowi ona organ uchwałodawczy Osiedla. Od wszyst­kich nas za­leży to, jak wy­glą­dać bę­dzie nasze Osie­dle!

Za­praszamy do współ­dzia­ła­nia z samorządem Osiedla:

  •  zgła­sza­nia wniosków,
  •  dzie­le­nia się inicjatywami,
  •  in­for­mo­wa­nia o problemach.

 

SKŁAD RADY: 

  • Prze­wod­ni­czący Rady Osie­dla - Michał Kwiatkowski
  • Wi­ce­prze­wod­ni­czący Rady Osie­dla - Le­szek Pałka  

Radni: 

  • Bartold Tamara
  • Bielański Krzysztof
  • Ekert-Tyszkiewicz Anna
  • Filiński Ryszard
  • Hertman Mateusz
  • Jasnowska Barbara
  • Kaczmarek Marcin
  • Kryszczuk Bogusław
  • Lasota Małgorzata
  • Lubicz Miszewski Krzysztof
  • Maluchnik Karol
  • Pobiegun Krystyna
  • Przybyszewski Adam
  • Raińczuk Maciej
  • Repczyńska-Wildeman Aleksandra
  • Rękawiczna Kinga
  • Stopa Jolanta
  • Terlecki Tadeusz
  • Wilk Martyna

 

Komisje Rady Osiedla:

 

Komisja Infrastruktury

SKŁAD KOMISJI: 

  • Prze­wod­ni­czący Komisji - Adam Przybyszewski
  • Kaczmarek Marcin
  • Lasota Małgorzata
  • Pałka Leszek
  • Raińczuk Maciej

 

Komisja Kultury, Rekreacji i Sportu

SKŁAD KOMISJI: 

  • Prze­wod­ni­czący Komisji - Bartold Tamara
  • Sekretarz Komisji - Bielański Krzysztof
  • Lasota Małgorzata
  • Pobiegun Krystyna
  • Rękawiczna Kinga

 

Komisja Ładu i Bezpieczeństwa

SKŁAD KOMISJI: 

  • Prze­wod­ni­czący Komisji - Ekert-Tyszkiewicz Anna
  • Lubicz-Miszewski Krzysztof
  • Raińczuk Maciej
  • Repczyńska-Wildeman Aleksandra

 

Komisja Statutowo Rewizyjna

SKŁAD KOMISJI: 

  • Prze­wod­ni­czący Komisji - Stopa Jolanta
  • Filiński Ryszard
  • Kwiatkowski Michał
  • Raińczuk Maciej
  • Terlecki Tadeusz

 

Komisja Środowiska

SKŁAD KOMISJI: 

  • Prze­wod­ni­czący Komisji - Hertman Mateusz
  • Filiński Ryszard
  • Jasnowska Barbara
  • Maluchnik Karol
  • Wilk Martyna

 

 

 

 

Strona 16 z 16

Kalendarz - Powstańców Śląskich

Lipiec 2017
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Powstańców Śląskich - najbliższe wydarzenia

wtorek 25 lipiec, 20:00 -
Zebranie Zarządu Osiedla
środa 26 lipiec, 10:00 - 12:00
dużur radnych
czwartek 27 lipiec, 17:00 - 19:00
dyżur radnych
środa 2 sierpień, 10:00 - 12:00
dużur radnych
czwartek 3 sierpień, 17:00 - 19:00
dyżur radnych
wtorek 8 sierpień, 20:00 -
Zebranie Zarządu Osiedla
środa 9 sierpień, 10:00 - 12:00
dużur radnych
czwartek 10 sierpień, 17:00 - 19:00
dyżur radnych
środa 16 sierpień, 10:00 - 12:00
dużur radnych
czwartek 17 sierpień, 17:00 - 19:00
dyżur radnych

Powstańców Śląskich - Galeria

cui

Osiedle Powstańców Śląskich
ul. Gajowicka 96A
Wrocław


Biuro: powstancow_slaskich@osiedle.wroc.pl

Początek strony