logo wrocławia

wcrs logo 1aSzanowni Państwo Radni,

Pan Dyrektor Jacek Sutryk zaprosza Państwa do udziału w projekcie miejskim „Zamknięte sklepy – Otwarte miasto”, który zapowiedział Pan Prezydent Rafał Dutkiewicz, a którego inauguracja odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku w godzinach 13.00 -18.00 na pl. Wolności.

 

Chcemy przedstawić mieszkańcom Wrocławia ofertę miasta, która znakomicie pokazuje, że niedzieli nie trzeba spędzać w sklepach i galeriach handlowych. Jest wiele propozycji, które pozwalają spędzić ten czas aktywnie, w gronie najbliższych, realizować swoje pasje i poznawać nowe, ciekawe tematy.

 Jeżeli jako Rada Osiedla chcielibyście Państwo zaprezentować swoją działalność na większym forum, zachęcamy Państwa do zgłoszenia.

Samorządy Osiedli zainteresowane, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 16 kwietnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila proszę wskazać ewentualne potrzeby w tym dniu. Koordynatorem wydarzenia inaugurującego projekt „Zamknięte sklepy – Otwarte miasto” jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Ostatnio dodane

Początek strony