logo wrocławia

wcrs logo 1aSzanowni Państwo Radni,

Pan Dyrektor Jacek Sutryk zaprosza Państwa do udziału w projekcie miejskim „Zamknięte sklepy – Otwarte miasto”, który zapowiedział Pan Prezydent Rafał Dutkiewicz, a którego inauguracja odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku w godzinach 13.00 -18.00 na pl. Wolności.

 

Chcemy przedstawić mieszkańcom Wrocławia ofertę miasta, która znakomicie pokazuje, że niedzieli nie trzeba spędzać w sklepach i galeriach handlowych. Jest wiele propozycji, które pozwalają spędzić ten czas aktywnie, w gronie najbliższych, realizować swoje pasje i poznawać nowe, ciekawe tematy.

 Jeżeli jako Rada Osiedla chcielibyście Państwo zaprezentować swoją działalność na większym forum, zachęcamy Państwa do zgłoszenia.

Samorządy Osiedli zainteresowane, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 16 kwietnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila proszę wskazać ewentualne potrzeby w tym dniu. Koordynatorem wydarzenia inaugurującego projekt „Zamknięte sklepy – Otwarte miasto” jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Ostatnio dodane

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony