logo wrocławia

wcrs logo 1aSzanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2020 r. pod adresem: https://panel.osiedla.wroclaw.pl/login udostępniony zostaje samorządom Osiedli dostęp online do ich budżetów (podgląd planu oraz wykonania). W odrębnej wiadomości e-mail każdy z samorządów otrzyma indywidualny login oraz hasło, umożliwiający bezpośredni dostęp.
 
Ponadto, uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowego mechanizmu płatniczego dla samorządów Osiedli w postaci kart płatniczych dla Przewodniczących Zarządów. Szczegółowy regulamin został zapisany w "Zasadach obsługi finansowej i prawnej organów Osiedli (PDF)". Prosimy o zapoznanie się z zawartymi zapisami i przyjęcie ich do wiadomości oraz stosowania, a w przypadku zainteresowania przez samorząd Osiedla tą formą płatności prosimy również o wypełnienie dwóch formularzy:
i przekazanie ich do Biura Współpracy z Osiedlami Wrocławia (pl. Dominikański 6, pok. 130, I piętro).
 
Po złożeniu wniosku i oświadczenia przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla WCRS podejmie dalsze kroki w celu wydania stosownej karty. O sposobie jej odbioru zostaną Państwo poinformowani drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 

Ostatnio dodane

Początek strony