logo wrocławia

wcrs logo 1aSzanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2020 r. pod adresem: https://panel.osiedla.wroclaw.pl/login udostępniony zostaje samorządom Osiedli dostęp online do ich budżetów (podgląd planu oraz wykonania). W odrębnej wiadomości e-mail każdy z samorządów otrzyma indywidualny login oraz hasło, umożliwiający bezpośredni dostęp.
 
Ponadto, uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowego mechanizmu płatniczego dla samorządów Osiedli w postaci kart płatniczych dla Przewodniczących Zarządów. Szczegółowy regulamin został zapisany w Zasadach obsługi finansowej i prawnej organów Osiedli (pdf). Prosimy o zapoznanie się z zawartymi zapisami i przyjęcie ich do wiadomości oraz stosowania, a w przypadku zainteresowania przez samorząd Osiedla tą formą płatności prosimy również o wypełnienie dwóch formularzy:
i przekazanie ich do Biura Współpracy z Osiedlami Wrocławia (pl. Dominikański 6, pok. 130, I piętro).
 
Po złożeniu wniosku i oświadczenia przez Przewodniczącego Zarządu Osiedla WCRS podejmie dalsze kroki w celu wydania stosownej karty. O sposobie jej odbioru zostaną Państwo poinformowani drogą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 

Ostatnio dodane

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP

 

 
Początek strony