logo wrocławia

Wrocław herbSzanowni Państwo Przewodniczący Zarządów Osiedli,

w imieniu Komisji Spraw Społecznych, Osiedli i Partycypacji Rady Miejskiej Wrocławia w związku z § 10 ust. 1 Ordynacji wyborczej do Rad Osiedli stanowiącej załącznik do uchwały nr XXXI/793/20 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 20 listopada 2020 r. przedstawiamy propozycję podziału na okręgi wyborcze oraz obwody głosowania, ich granice, numery oraz liczbę wybieranych radnych w poszczególnych okręgach w wyborach do Rad Osiedli zarządzonych na dzień 17 października 2021 r.

Prosimy o przedstawienie ewentualnych uwag do zaproponowanego podziału wyłącznie w części dotyczącej Osiedla, które Państwo reprezentujecie. Odpowiedź prosimy przekazać w terminie do 28 czerwca 2021 r. pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości wskazując, że dotyczy propozycji podziału na okręgi wyborcze i podając nazwę Osiedla.

Pismo przewodnie

Projekt podziału

Ostatnio dodane

WCRS-KONTAKT

Redakcja:  

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław 
 

Zapraszam do współpracy: 

Artur Iwantel. 71/772-49-60 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP

 

 
Początek strony