logo wrocławia

Kalendarz wydarzeń

KUŹNIKI DLA UKRAINY
Odsłon : 174
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tak miało być:
- Mamo czy możemy mieć taki karnawał jak w Rio?
- Ależ będziemy mieli taki karnawał na kuźnickim ryneczku!
Pragniemy serdecznie poinformować, że już 26 lutego na osiedlowym ryneczku odbędzie się Kuźnicki Karnawał. Szczegóły wkrótce! ?????
Kuźnicki karnawał 26.02
 
Ale w obecnje sytuacji nie możemy byc obojętni i zmieniamy karnawał w poparcie dla Ukrainy:
 
??
KUŹNIKI DLA UKRAINY ?? ??
?? Drodzy mieszkańcy osiedla Kuźniki ‼️
▶️ Wszyscy obudziliśmy się wczoraj w koszmarnej rzeczywistości.
▶️ Z przerażeniem, głębokim żalem i współczuciem obserwujemy sytuację na Ukrainie. To miała być zupełnie inna impreza. Przygotowaliśmy dla Was karnawał i w obliczu tragedii wojennej stanęliśmy przed trudną decyzją, aby go odwołać. Zdecydowaliśmy jednak, aby wydarzenie to stało się wyrazem poparcia dla Ukrainy ?? i jej obywateli, którzy stanowią niemałą społeczność na Kuźnikach.
▶️ Przyjdźcie ubrani w barwy narodowe Ukrainy ?? ??. Utworzymy niebiesko-żółty łańcuch dla walczących. Pokażmy nasze wsparcie nie tylko symboliczne, ale także materialne - chcemy wspierać działania prowadzone przez gminę Wrocław oraz jeśli ktoś ma chęć i potrzebę przekazania darów dla uchodźców (odzież, żywność, koce, śpiwory, NOWE środki czystości, szczoteczki do zębów, pieluchy…) to pomieszczenia rada są otwarte. Będziemy taką zbiórkę prowadzić, a następnie zebrane rzeczy przekazywać do organizacji, zajmujących się pomocą humanitarną na Ukrainie.
❤️ Liczymy na Waszą obecność i Wasze wsparcie. ❤️
??
Miejsce Kuźnicki ryneczek
Początek strony