logo wrocławia

 

Drodzy Mieszkańcy,

wspólnie z naszą najlepszą na świecie Biblioteką z ulicy Lwowskiej, ruszamy z akcją z okazji Dnia Życzliwości. Marzy nam się mapa miejsc życzliwych i przyjaznych naszym Mieszkańcom, mogą to być sklepy, punkty usługowe i wszelkie inne miejsca, w których czujemy się po prostu dobrze 🙂

przyjazne gajowice


Od dzisiaj do dnia 18 listopada czekamy na Wasze propozycje
🥰PRZYJAZNYCH MIEJSC NA GAJOWICACH🥰

Szukamy miejsc życzliwych, gdzie jesteśmy witani uśmiechem, spotykamy się z serdeczną obsługą, możemy miło spędzać czas również w psim towarzystwie 🙂.

Głosy będziemy zbierać:
👉mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
👉telefonicznie (71) 364 69 65

Kalendarz

Czerwiec 2023
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Facebook

Galeria

Rada Osiedla Gajowice, ul. Lwowska 43, 53-515 Wrocław


 tel. 71 361 18 49
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www f logo RGB Blue 58

Deklaracja dostępności

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP

 

 
Początek strony