pawlowice

Drodzy Mieszkańcy,

dziś Dzień Życzliwości, a zatem także finał naszej wspólnej z Biblioteką na Lwowskiej (filia nr 6 Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu) akcji tworzenia gajowickiej mapy miejsc życzliwych.

W głosowaniu zarówno przez internet jak i stacjonarnie w bibliotece wzięło udział ponad 60 osób - bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Poniżej publikujemy listę zwycięzców na najbardziej przyjazne miejsce na Gajowicach 🙂 Nie zmieścimy wszystkich Waszych uzasadnień, ale podamy choć po kilka 🙂

MIEJSCE PIERWSZE

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Lwowskiej

bezapelacyjna wygrana, najwyższa liczba oddanych głosów. W uzasadnieniach czytamy między innymi: "przemiłe i bardzo pomocne Panie", najlepsza biblioteka we Wrocławiu, chodziłam do niej kiedy byłam jeszcze dzieckiem, a teraz chodzi mój synek", "Przyjazna atmosfera i pomoc w wyborze literatury", "duży wybór książek i przestrzeń do której można wejść z psiakiem", "świetny pomysł zwłaszcza dla starszych osób, które z technologią nie nadążają, można uzyskać pomoc z telefonem, panie bibliotekarki zawsze pomocne i miłe"

MIEJSCE DRUGIE

Rodzinne Ogródki Działkowej "Gajowice"

między innymi za: "przestrzeń pełną kwiatów i możliwość odpoczynku", "rodzinne spacery po alejkach" "spotkania z sąsiadami"

Słodka Brama

między innymi za: "najlepsze lody w okolicy, przeurocza obsługująca Pani", "Urocze Panie, które zawsze witają najpiękniejszym uśmiechem w dzielnicy", "Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa, duży wybór pysznych lodów"

MIEJSCE TRZECIE

Szkoła Podstawowa nr 68

"dobry poziom nauczania", "dzieci wracają zadowolone", "Najlepsza szkoła na osiedlu"

Rada Osiedla Gajowice

"wspaniała ekipa z wielkim sercem dla Gajowic", "dba o mieszkańców organizując ciekawe spotkania np. spacer osiedlowy, wieczory gier planszowych lub warsztaty linorytu. od kilku miesięcy widać, że na naszym osiedlu coś fajnego się dzieje, oby tak dalej!"

Żeby nie było - radni nie  głosowali na radę, więc tym bardziej dziękujemy za te słowa, są dla nas impulsem do jeszcze silniejszych starań. Dziękujemy raz jeszcze i postaramy się Was nie zawieść!

Cukiernia u Spychały

"dostępny podjazd dla wózków i krzesełko dla dziecka, miła obsługa a panu kelnerowi nie przeszkadzało, że musi posprzątać okruchy po moim 11-miesięcznym dziecku", "Jestem z pokolenia gdzie atrakcją było latem pójść do Spychały. Właściciele znali większość dzieciaków z osiedla. Dziś nasze pokolenie prowadzi tam własne dzieci. Miejsce, jest też miejscem spotkań"

Punkt dorabiania Kluczy ul Lwowska 6

"Prawdziwy Mistrz", "Ma czas żeby wysłuchać naszych problemów i fachowo pomóc. Atrakcyjne ceny i wyjątkowe wnętrze"

Serdecznie gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w naszym plebiscycie.

Wkrótce przekażemy dyplomy uznania (już się wypisują) oraz naklejki, którymi będziecie mogli oznaczyć swój lokal.

Ponieważ, wśród Waszych głosów pojawiło się także wiele innych miejsc - oznaczymy je  także na naszej wspólnej mapie przyjaznych  Gajowic - już wkrótce na naszej stronie!

Za rok kolejna edycja plebiscytu!

Rada Osiedla Gajowice, ul. Lwowska 43, 53-515 Wrocław


 tel. 71 361 18 49
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www f logo RGB Blue 58

Deklaracja dostępności

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP