pawlowice

13 sierpnia 2015 r. - Południe Wrocławia poza programem rewitalizacji

http://bip.um.wroc.pl/contents/content/127/18429

Gmina Wrocław kolejny raz przystępuje do korekty planu rewitalizacji wybranych obszarów miasta. Kolejny raz jestesmy świadkami pomijania osiedli położonych na południe od dworca PKP w tych planach. Oznacza to, że mieszkańcy zdani są - jak zwykle - wyłącznie na siebie w sprawach remontów np. podwórzy i kamienic, a nawet jeżeli uda się taki remont zrealizować, to same starania trwaja to 21 lat, jak w przypadku podwórza przy ul. Gajowej (o którym piszemy poniżej). Czekanie kolejne dwie dekady na zainteresowanie pana prezydenta naszym osiedlem to stanowczo zbyt wiele, dlatego zachęcamy gorąco do wysyłania ANKIET znajdujących się na stronie: http://bip.um.wroc.pl/contents/content/127/18429. Termin jest bardzo krótki, bo do 15 sierpnia, a sprawa BARDZO WAŻNA.

2015 08 rewitalizacja

Osiedle Huby
ul. Gliniana 55/2
50-525 Wrocław
71 336 96 22
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP