pawlowice

  • Most_Karlowice1.jpg

Festyn Sportowy Rady Osiedla. Dnia 8 czerwca 2024 r. na Polanie Karłowickiej odbył się turniej (festyn) sportowy zorganizowany przez naszą Radę.  Były różne atrakcje. Turniej piłkarski, w którym uczestniczyło  8  drużyn w różnych kategoriach wiekowych. Każda z uczestniczących drużyn otrzymała medale i puchary,  a ponadto indywidualne nagrody otrzymali najlepszy strzelec, brakarz oraz dodatkowo zawodnik fair play. Ponadto każdy z uczestników miał możliwość otrzymania nagrody po zaliczeniu 6 stacji sportowych. W tej aktywności uczestniczyło ponad 150 dzieci z naszego Osiedla. Popularnością cieszyły się także zorganizowane tego dnia zawody szachowe, turniej w bule i turniej łuczniczy. Najmłodsi korzystali z dmuchańców, możliwości artystycznego malowania twarzy oraz modelowania balonami. Dziękujemy za tak liczny udział mieszkańców, a przede wszystkim dzieci i młodzieży.
Podziękowania również dla Sponsorów, bez których Festyn nie byłby takim dużym sukcesem.
Do zobaczenia na kolejnym Festynie we wrześniu.

Osiedle Karłowice-Różanka
ul. Bałtycka 8
51-120 Wrocław
506 930 999
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP