Kontrast

Tramwaje niskopodłogowe

tramwaje

Park na Tarnogaju

Park-M zakończył już pracę i dziś wspólnie z Zarządem Zieleni Miejskiej odbył się odbiór techniczny.

Jeszcze oczekuje się na podłączenie prądu, by latarnie zabłysły oraz zasadzenie 41 drzew i 1845 krzewów (m.in. żywopłot odgradzający park od torów).

Ale śmiało można już powiedzieć, że jest park na Tarnogaju.

Rade Osiedla przy odbiorze technicznym reprezentowali:

Wiceprzewodnicząca Rady Osiedla Danuta Heród

Tomasz Myszko

Janina Góral 

protokół

park 1

park 2

park 3

park 4

park 5

Zapada się jezdnia a dokładnie jej łączenie - kostka brukowa na wysokości ul Złotostocka 23

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu uprzejmie informuje, że przyczyną zapadnięcia nawierzchni jezdni przy ul. Złotostockiej 23 jest najprawdopodobniej awaria sieci kanalizacyjnej.
W związku z powyższym tut. Zarząd w dniu 10.04.2018r. zwrócił się do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji S.A. z prośbą o pilne sprawdzenie stanu technicznego ww. sieci przy ul. Złotostockiej 23.
Do czasu otrzymania odpowiedzi od MPWiK S.A. zgłoszenie, w części dotyczącej zapadnięcia nawierzchni jezdni przy ul. Złotostockiej 23, jest zawieszone.
Z poważaniem,
Błażej Gródecki
Kierownik Działu Inspekcji i Obsługi Zgłoszeń
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
 
zlotostocka

Odpowiedz Poczty na problem dostarczania przesyłek

Poczta

CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ - Gazowa 22

Jednym z głównych celów tej kadencji jaki postawiła przed sobą nasza Rada, było stworzenie miejsca spotkań i popołudniowych animacji dla mieszkańców naszego osiedla. Miesiące rozmów i spotkań i jesteśmy na końcu drogi.  Dnia 4 kwietani ROT spotkała  się z mieszkańcami Gazowej 22 i uzyskując ich pełne poparcie możemy startować.

Miło nam poinformować, że w lokalu przy Gazowej 22 (to jedna z tych pięknych kamienic na pętli) powstanie CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ. Trochę to jeszcze potrwa, bo trzeba odświeżyć lokal, a lada moment miasto ogłosi konkurs na NGOsa będącego operatorem placówki, ale mniej więcej w połowie tego roku powinno ruszyć. 
Jakich dokładnie zajęć będą mogli spodziewać się mieszkańcy? Tego dowiemy się po rozstrzygnięciu konkursu. Nie mniej skierowane będą zarówno do dzieci, młodzieży, osób dojrzałych jak i seniorów. Ma być różnorodnie.

Ze swojej strony pragniemy podziękować miejskim urzędnikom, którzy wykazali pełne zrozumienie dla komunikowanych przez nas potrzeb osiedla, a także Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, które koordynuje proces powstawania CAL.

 

tarnogaj gazowa

Zaproszenie do udziału w Akcji Schroniska Dla Roślin

schronisko dla roslin

Strona 1 z 19

Kalendarz Tarnogaj

Kwiecień 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Tarnogaj - Galeria

cui

Rada Osiedla Tarnogaj
ul. Henrykowska 2
50-503 Wrocław
tel. 71 333 95 16
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy w każdy poniedziałek na spotkania

https://www.facebook.com/ROTarnogaj/