logo wrocławia

Dla seniora

Działania Klubu Seniora są wstrzymane ze względu na covid.

Koordynator – Bożena Zajączkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek uruchamia telefon, pod którym można zgłaszać niezbędne potrzeby mieszkańców, zwłaszcza ludzi samotnych i starszych, w tym szczególnym czasie.

TELEFON DO RADY OSIEDLA 690 835 999

 

Wrocławskie Centrum Seniora i Przestrzeń Trzeciego Wieku

Piotr Czerwiński
Uwaga❗️ Uwaga ❗️
Ważna informacja dla Seniorów 👵👴:
👉Wrocławskie Centrum Seniora i Przestrzeń Trzeciego Wieku w pandemii działa online 💻 i telefonicznie 📞, wspierając najstarszych mieszkańców miasta.
Wszelkie informacje można uzyskać tutaj:
🟢📞 71 344 44 44: od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00- 15:00
🟢📞 888 999 335 od poniedziałku do piątku w godzinach:. 09:00- 15:00
👉 I jeszcze telefon w ramach akcji "Nie Bądź Sam", która ma na celu przeciwdziałanie osamotnieniu osób starszych. Można zadzwonić i po prostu porozmawiać na różne tematy 🙂 Zachęcamy do kontaktu, jeśli jest potrzeba:
🟢📞 888 999 372 od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00- 15:00.
 
centrum seniora

Życzenia od Wrocławskiego Centrum Seniora

Piotr Czerwiński

Przekazujemy życzenia od Wrocławskiego Centrum Seniora 👵👴. Przy okazji przypominamy, że Rada Osiedla uruchomiła telefon, pod którym można zgłaszać potrzebę pomocy seniorom , np. zakupy, apteka...
📞 604 455 085

zyczenia senior 20202

Wycieczka po Opolszczyźnie dla seniorów

Piotr Czerwiński

Drodzy Seniorzy! W sobotę, 19 września, odbędzie się objazdowa wycieczka po Opolszczyźnie zgodnie z poniższym programem. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne warunkiem uczestnictwa jest zgoda na wyjazd i  wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika.

regulamin wycieczki_covid_seniorzy

Oświadczenie dla seniorów wycieczka_covid

wycieczka senior 2020 1

Trenuj z nami – trener senioralny.

Piotr Czerwiński

Drodzy Seniorzy, w związku z wprowadzanymi zmianami w obostrzeniach możliwa jest kontynuacja zajęć na świeżym powietrzu z trenerem senioralnym. Serdecznie zapraszamy!

TRENER MONIKA MIKOŚ

Zapraszamy seniorów do aktywności fizycznej.

Anna Daleszyńska

Zapraszamy seniorów do aktywności fizycznej z trenerem senioralnym.

W związku z obostrzeniami dotyczącymi prowadzenia zajęć grupowych – zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącą w celu umówienia indywidualnych zajęć.

TRENER MONIKA MIKOŚ plakat kopia

Relacja z wybranych działań Klubu Seniora „Na Blacharskiej”

Piotr Czerwiński

Prezentujemy relację wybranych działań Klubu Seniora „Na Blacharskiej” działającego przy Radzie Osiedla. Serdecznie zapraszamy w czwartki w godz. 14-16 na cotygodniowe spotkania na ul. Blacharską 12/1.

20200222 105723

Czytaj więcej...

Spotkania Klubu Seniora „Na Blacharskiej”

Anna Daleszyńska

Spotkania Klubu Seniora „Na Blacharskiej”

Uczestnictwo w zajęciach, prowadzonych warsztatach oraz poczęstunek są bezpłatne! Klub prowadzi „działalność otwartą” – na nasze spotkania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego osiedla!

klub seniora 630x377

Klub Seniora „Na Blacharskiej” powstał w 2006 roku i od początku istnienia związany jest z Radą Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek, która udostępnia klubowiczom swoje pomieszczenia wraz z wyposażeniem, jak również zabezpiecza w rocznym budżecie środki niezbędne do funkcjonowania klubu.

Oprócz standardowych spotkań przy kawie, herbacie i ciastkach urozmaiconych dyskusjami i wspólnym śpiewem (nasi klubowicze zawiązali chór „Radość Życia”), organizujemy liczne spotkania tematyczne dotyczące m.in. profilaktyki zdrowotnej, kosmetyki, zagadnień związanych z prawem, rozmów z przedstawicielami policji oraz straży miejskiej, a także różnego rodzaju pokazy i warsztaty. Dzięki wsparciu Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjściach kulturalnych do teatru i opery.

Ponadto w ostatnich latach działalności klubu organizowane były m.in. spotkania wigilijne, wielkanocne, z okazji walentynek, dnia kobiet, świąt państwowych: 3 maja oraz 11 listopada, a także bale karnawałowe, imprezy „mikołajkowe” i „andrzejkowe” oraz „przepyszne spotkanie” w tłusty czwartek.

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć ze spotkań Klubu Seniora:

Koordynatorem zajęć w Klubie Seniora „Na Blacharskiej” jest pani Bożena Zajączkowska – członek Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek.

   

Strona 1 z 4

Kalendarz

Kwiecień 2021
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  RO telefon służbowy:690 835 999,

  Anna Daleszyńska Przewodnicząca Zarządu Osiedla: 604 455 085

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony