pawlowice

Spotkania Klubu Seniora „Na Blacharskiej”

Uczestnictwo w zajęciach, prowadzonych warsztatach oraz poczęstunek są bezpłatne! Klub prowadzi „działalność otwartą” – na nasze spotkania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców naszego osiedla!

klub seniora 630x377

Klub Seniora „Na Blacharskiej” powstał w 2006 roku i od początku istnienia związany jest z Radą Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek, która udostępnia klubowiczom swoje pomieszczenia wraz z wyposażeniem, jak również zabezpiecza w rocznym budżecie środki niezbędne do funkcjonowania klubu.

Oprócz standardowych spotkań przy kawie, herbacie i ciastkach urozmaiconych dyskusjami i wspólnym śpiewem (nasi klubowicze zawiązali chór „Radość Życia”), organizujemy liczne spotkania tematyczne dotyczące m.in. profilaktyki zdrowotnej, kosmetyki, zagadnień związanych z prawem, rozmów z przedstawicielami policji oraz straży miejskiej, a także różnego rodzaju pokazy i warsztaty. Dzięki wsparciu Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjściach kulturalnych do teatru i opery.

Ponadto w ostatnich latach działalności klubu organizowane były m.in. spotkania wigilijne, wielkanocne, z okazji walentynek, dnia kobiet, świąt państwowych: 3 maja oraz 11 listopada, a także bale karnawałowe, imprezy „mikołajkowe” i „andrzejkowe” oraz „przepyszne spotkanie” w tłusty czwartek.

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć ze spotkań Klubu Seniora:

Koordynatorem zajęć w Klubie Seniora „Na Blacharskiej” jest pani Bożena Zajączkowska – członek Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek.

   

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP