pawlowice

 Petanque

Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek zaprasza na wspólną rozgrywkę w petankę! Pétanque — popularnie zwana „grą w bule” — to tradycyjna francuska gra towarzyska, która polega na umieszczaniu metalowych kul w określonym miejscu — kto umieści kulę bliżej celu zwanego „świnką” zdobywa punkt. Pétanque to też nieolimpijska dyscyplina sportu, którą mogą uprawiać osoby w każdym wieku — nie ma żadnych przeszkód, by dziadek zagrał w jednej drużynie z wnukiem.

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim osoby, które wcześniej nie miały styczności z grą lub dopiero stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Profesjonalni instruktorzy wytłumaczą zasady oraz zdradzą tajniki związane z techniką gry. Po szkoleniu rozegramy „turniej sąsiedzki”, podczas którego będzie można zasięgnąć porad licencjonowanego instruktora i sędziego.

patanque

Spotkajmy się w sobotę, 1 października w Parku Grabiszyńskim (na polanie pomiędzy ul. Beyzyma i górką Skarbowców). Początek warsztatów o godzinie 12:00.

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP