pawlowice

zrobmy sobie kino

W ramach Mikrograntów ESK 2016 można głosować na pomysł utworzenia Otwartego Wieczoru Filmowego w Parku Grabiszyńskim. Głosowanie trwa tylko do 10.lipca! Projekt „Zróbmy sobie kino” ma numer 920.

Pierwszym filmem wyświetlonym w naszym parku ma byc dzieło Wesa Andersona „Kochankowie z księżyca” („Moonrise Kingdom”), ze znakomitą fabułą, piękną stylistyką i gwiazdami takimi jak Bill Murray, Bruce Willis, Edward Norton czy Tilda Swinton.

Aby do tego doszło projekt musi zwyciężyć w głosowaniu mieszkańców Wrocławia. Każdy głos ma znaczenie. Aby wziąć udział w głosowaniu możesz mieszkać w dowolnej części Wrocławia, a nawet Polski. Głosowanie trwa tylko sekundę.

Aby zagłosować na projekt należy wejść na stronę www.wroclaw.pl/mikrogranty/glosowanie i kliknąć przycisk „wybierz” obok projektu 920. Więcej o projekcie można przeczytać na stronie: www.wroclaw.pl/mikrogranty

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP