pawlowice

hallera 1

Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek pragnie zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do debaty na temat rewitalizacji podwórzy przy al. gen. Józefa Hallera 95-145 we Wrocławiu. W środowym spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Zarządu Zasobu Komunalnego – wykonawcy remontów.

Problem złego stanu podwórzy przy al. Hallera jest znany Radzie Osiedla od lat i wielokrotnie był zgłaszany m.in. w ramach procedury Kart Zadań Inwestycyjnych. W marcu 2015 dodatkowo podjęliśmy uchwałę w której Rada zauważyła konieczność kompleksowego remontu podwórzy przy Hallera. Po wielu latach starań, na podwórkach w końcu pojawiły się ekipy budowlane.

hallera 3hallera 4hallera 2

Niestety, nieskonsultowany z mieszkańcami zakres remontu rozpoczętego przy Hallera 135-147 stał się przyczyną skarg mieszkańców. Otrzymaliśmy również wiele zapytań i wątpliwości od mieszkańców pozostałych budynków, przy których remontowane są osłony śmietnikowe. Dlatego na przełomie kwietnia i maja przesłaliśmy do Zarządu Zasobu Komunalnego zaproszenie do dyskusji z mieszkańcami.

Debata z udziałem mieszkańców, przedstawicieli Zarządu Zasobu Komunalnego oraz radnych Rady Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek odbędzie się w środę, 8 czerwca, o godzinie 16:00 w świetlicy ROM-DOM 3, przy al. Hallera 149.

Wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy!

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP