pawlowice

 MPWiK Wrocław logo

Z powodu prac związanych z usuwaniem awarii na sieci wodociągowej w ulicy Hallera, w piątek 29.04.2016 o godzinie 20:00 wyłączony z ruchu zostanie fragment prawego pasa w kierunku Powstańców Śląskich (przy skrzyżowaniu z ul.Odkrywców).

Z tego powodu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w kierunku ul. Powstańców Śląskich. Ruch kołowy ulicą Hallera będzie odbywał się dwoma zwężonymi pasami.

Kierowcy nie będą mogli skręcić również w lewo z ul. Hallera w Aleję Pracy. Zakaz ten nie będzie dotyczył pojazdów komunikacji miejskiej. Wyłączone z ruchu zostanie również przejście dla pieszych przed skrzyżowaniem z ul. Odkrywców.

Planowany termin przywrócenia pierwotnej organizacji ruchu to 04.05.2016 w godzinach wieczornych. Przepraszamy za utrudnienia związane z usuwaniem awarii. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę w tym miejscu.

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP