pawlowice

W ubiegłym tygodniu, we wtorek, uczestniczyliśmy w spotkaniu na podwórku przy Hallera/al.Pracy. Ze strony miasta w spotkaniu wzięli udział:

 • Marian Nowotyński Zastępca Dyrektora ZZK,
 • Dorota Guzowska Główny Specjalista,
 • Jolanta Niezgodzka Radna Rady Miejskiej Wrocławia.
 • Ze strony Rady Osiedla:
  • Katarzyna Bancerowska 
  • Tomasz Chołast
  • Aneta Jaszczyńska 
  • Maria Kostrzewa-Żołnierz

Celem spotkania było rozpoczęcie procesu uporządkowania miejsca zbiórki odpadów i zrewitalizowanie terenu zielonego prowadzącego do obecnego miejsca zbiórki. W toku dyskusji obecni na spotkaniu ustalili następujące kroki:

Zostaną podjęte próby porozumienia się ze spółdzielnią, która graniczy z gminnym podwórkiem. Najkorzystniejszym rozwiązaniem byłoby, gdyby osłona śmietnikowa mogła przylegać do osłony położonej na terenie spółdzielni, a odpady mogłoby być odbierane przez teren spółdzielni. Spotkanie ze spółdzielnią w tej sprawie zorganizują przedstawiciele Rady Osiedla.

Jeżeli próba porozumienia się ze spółdzielnią nie przyniesie efektów, ustalone zostanie nowe miejsce składowania odpadów (propozycja, aby był to kawałek terenu zielonego na wysokości al. Pracy 29).

Zakup osłony śmietnikowej lub innego systemu składowania odpadów leży po stronie wspólnot. Gmina Wrocław sfinansuje koszty odnowienia traktu pieszego i zieleni na terenie prowadzącym do obecnego miejsca zbiórki odpadów.

Wszytkie zdjęcia w naszej galerii.

20225418 SmietnikiNaHallera 03

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP