pawlowice

UWAGA Z ogromną przykrością odwołujemy planowany Piknik Grabiszyński. Wszystkie prognozy na niedziele 18.09 przewidują deszcz dzisiaj i jutro.

Nawet jeśli akurat w tym momencie nie pada, teren polany jest nasączony wodą, trawa mokra. W takiej sytuacji nie możemy rozłożyć namiotów, zainstalować urządzeń. Podłoże uległoby zniszczeniu, a jednym z warunków wydanej zgody na organizację wydarzenia jest pozostawienie terenu w stanie niezmienionym.


Jesteśmy bardzo zawiedzeni, włożyliśmy wiele pracy w organizację pikniku, wiele osób zgodziło się z nami współpracować. Najbardziej jednak szkoda dobrej zabawy, radości uczestników, wspólnie spędzonego czasu. Cztery razy pogoda dopisała, tym razem - nie.


Tematu nie porzucamy, zależy nam na osiedlowym, integracyjnym wydarzeniu. 👉 Jeśli warunki pozwolą, może uda się coś zorganizować w późniejszym terminie. Będziemy informować.

UWAGA Niestety wszystkie prognozy na niedzielę 11.09 zapowiadają deszcz i opady. Musimy więc przesunąć piknik na 18.09,  miejsce i godziny bez zmian.

Równo za tydzień zapraszamy Was na kolejny Piknik Grabiszyński. Zorganizowaliśmy go dla Was już po raz piąty.
🟢 11 września (niedziela) 18 września (niedziela), g. 12:00  do 17:00
🟢 przy Górce Żołnierza

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, ale potrzebujemy Waszego wsparcia w zaklinaniu pogody, bo na razie słabo prognoza wygląda. Szkoda by było żeby przez deszcz nie udała się nasza osiedlowa impreza, która od 2017 wpisała się pięknie w kalendarz wydarzeń. Trochę się napracowaliśmy, żeby tak duże wydarzenie zorganizować...
Póki co - serdecznie zapraszamy z nadzieją, że jednak nie będzie padało.

20220916 pikink odwolanie 

  Rada Osiedla Grabiszyn-Grabiszynek
  ul. Blacharska 12/1
  53-206 Wrocław

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 fbl  Facebook: https://www.facebook.com/RadaOsiedlaGrabiszynGrabiszynek

  Rada Osiedla telefon służbowy: 690 835 999,

  Przewodnicząca Zarządu Osiedla Janina Pławnicka: 691 444 456

 

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP