logo wrocławia

Kuźnicka wymiana roślin

wymianę zaliczam do udanych 🙂 pojawiło się około 10 osób, każdy pojedynczo, była rotacja roślinek - najbardziej obłowiłam się ja, bo wzięłam to, co zostało 😉 będzie na pewno kolejny taki event, zapraszam do polubienia Zielone Kuźniki i Rada Osiedla Kuźniki Wrocław 🙂

link do wydarzenia na FB: Kuźnicka wymiana roślin | Facebook

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Teatru na Kuźnikach

Dziś (27.03) obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru🎭, jednak na naszych Kuźnikach świętowaliśmy już w piątek 🎉🎉🎉. Od godz. 16 mieszkańcy osiedla mogli oglądać trwające przygotowania do czekających ich tego dnia atrakcji.
Punktualnie o godz. 17 na kuźnickim rynku zaprezentowali się aktorzy z teatru #AlterEgo. Dynamiczna, pełna entuzjazmu, młoda grupa teatralna poprowadziła otwarte warsztaty teatralne. Mieszkańcy osiedla 👫👪👨‍👧‍👦 początkowo podchodzili do tego wszystkiego z pewną rezerwą jednak w miarę upływu czasu ćwiczenia i zadania pobudzające zarówno ciało, jak i zdolność abstrakcyjnego myślenia, przyciągnęły tłumnie zarówno dzieci jak i dorosłych 😉 Widać było, że teatr Alter Ego znalazł wspólny język z Kuźniczanami! 👍 Cieszymy się, że teatr zadomowił się na naszym osiedlu, a piątkowe warsztaty to tylko przedsmak ich działalności na Kuźnikach. Szczegóły 🔜 wkrótce!
Czytaj więcej...

Kuźnicki dzień teatru

kuźnicki teatr 3

Już w ten piątek 25-go Marca o godzinie 17.00 zapraszamy na KUŹNICKI DZIEŃ TEATRU!
O godzinie 17.00 na kuźnickim ryneczku artyści z teatru AlterEgo poprowadzą otwarte warsztaty. Teatr od kilku tygodni ma próby w naszej Radzie Osiedla! Już wkrótce przedstawią nam swoją nową sztukę. Będzie też okazja do bezpośrednich rozmów z twórcami.
Czytaj więcej...

Nowe znaki drogowe

Uwaga Jeże! jeże już zawisły we Wrocławiu.

Jeżeli chcecie aby takie znaki pojawiły się na Kuźnikach możecie zgłaszać proponowane lokalizacje na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...

UWAGA NA KRADZIEŻE

📢📢📢 UWAGA. ‼️. 📢📢📢
Dziś przy Domaslawskiej skradziono koła z samochodu.
Mieszkańcy miejcie wzmożoną czujność.
Jeśli masz obawy aby wyjść i pogonić złodzieja, weź chociaż latarkę i poświęć w jego stronę. Może to go wystraszy.
Podobno to nie pierwszy przypadek.
A i na osiedlu Maślice też miało to miejsce.
kradzież kół

Uciekając stracili wszystko

meeting
Uciekając stracili wszystko. Maszerowali kilka dni, pod ostrzałem, z dziećmi na rękach. Teraz zostali mieszkańcami Wrocławia. Rada Osiedla Kuźniki zaprasza na spotkanie organizacyjne:
- Polaków, którzy chcą się włączyć w pomoc choćby w niewielkim zakresie
- Ukraińców, zwłaszcza tych, którzy od jakiegoś czasu już mieszkają na naszym Osiedlu.
Czytaj więcej...

Strona 1 z 5

Kalendarz

Maj 2022
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Facebook

Siedziba Rady Osiedla Kuźniki
ul. Sarbinowska 21
54-320 Wrocław

 

      Przewodniczacy Zarządu Osiedla
      Piotr Hulewicz
tel. +48 791 576 108

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony