logo wrocławia

FESTYN 11.06.2022 r.

 

plakat festyn kuźnicki

Czytaj więcej...

Fundacją Śląska Wrocław - partnerem

Szykujemy dla Was wiele atrakcji na naszym 🔜 festynie osiedlowym 11.06 #FestynKuźniki Podpisaliśmy m.in. umowę z Fundacją Śląska Wrocław. Będzie m.in. malowanie barw klubowych, konkursy z nagrodami, karty z zawodnikami, a nawet vouchery na bilety na mecze WKS Śląsk Wrocław 💚💚💚
A jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł odnośnie festynu, chciałby pomóc, zaangażować się, albo jakoś go uatrakcyjnić, to oczywiście jesteśmy otwarci❗ Najlepiej piszcie do nas w wiadomościach prywatnych tutaj na FB.

Kuźnicki Mistrz ŚŁowa

Kuźniczanie dzięki za kolejny dzień z planszówkami. Tym razem wyłoniliśmy pierwszego Kuźnickiego Mistrza Słowa w turnieju scrabble. Został nim pan Krzysztof! Serdecznie gratulujemy!
🎲♟🧩🏆🥇
W turnieju nie było ograniczeń wiekowych i młodzież również próbowała swoich sił. Ci, którzy się nie odważyli stanąć w szranki w rywalizacji w scrabble grali m.in. w Monopoly Junior czy Podaj Łapę.
Dzięki za mile spędzony czas. Z planszówkami wracamy na jesień 🙂
 
 
kuźnicki mistrz słowamistrz słowa

Turniej Kosza na Kuźnikach

Już 11 czerwca na Kuźnikach odbędzie się festyn osiedlowy, którego ważną częścią będzie turniej koszykówki 3x3 #Kuźniki3x3 ⛹⛹‍♀. Mamy nadzieję, że ozdobą sportowej rywalizacji stanie się mecz pomiędzy drużyną #RadaOsiedlaKuźniki a zespołem Prezydenta Wrocławia i Rady Miasta #drużynaJackaSutryka🔥. Liczymy, że Pan Prezydent wraz z radnymi miejskimi podejmie nasze sportowe wyzwanie! Panie Prezydencie, zapraszamy serdecznie na #Kuźniki!

X Sesja

Za nami X sesja obecnej kadencji Rady Osiedla Kuźniki. Tematów jak zawsze dużo 💪💪💪
▪ Rozmawialiśmy m.in. o przygotowaniach do festynu osiedlowego , który już 11.06 (o tym szerzej za kilka dni) i podsumowaliśmy Dzień Ziemi oraz akcję sprzątania naszego osiedla ♻.
▪ Kolejna ważna sprawa, to kładka nad torami 🚆 w kierunku stacji PKP Wrocław Nowy Dwór. Jednogłośnie ✋✋✋ podjęliśmy uchwałę, która zobowiązała zarząd RO do przedłożenia #PKP PLK oraz Urzędowi Miejskiemu we Wrocławiu pisma w sprawie budowy kładki od strony naszego osiedla. Dzięki niej w bezpieczny i szybki sposób nasi mieszkańcy dostaną się na na peron 🚶🧍‍♀. To ważne w kontekście modernizacji połączenia kolejowego Wrocław Świebodzki - Środa Śląska w ramach projektu Kolej Plus, a także pętli tramwajowej🚋, która powstanie wkrótce na Nowym Dworze.
Będziemy Was informować, jeśli w sprawie pojawi się coś nowego.

Dzień ziemi w fotoobiektywie

Za nami Dzień Ziemi 🌍 i akcja sprzątania naszego osiedla ♻♻♻. Pogoda dopisała, dopisaliście Wy! Dziękujemy za Waszą obecność i za te góry śmieci, które wynieśliście głównie z lasku i okolic Ślęzy👍. Była praca, były uśmiechy 🙂, było integracyjne ognisko🔥. Było fajnie❗
Wielkie podziękowania dla tych, którzy się we wszystko włączyli, zwłaszcza dla Zielone Kuźniki. Oczywiście na miejscu byli też nasi radni, od kilku dni zaangażowani w organizację wydarzenia. Worki, rękawiczki i odbiór śmieci zapewnił Ekosystem 🤝.
Brawa dla wszystkich! 👏👏👏 (zdjęcia pochodzą z grupy #ZieloneKuźniki)

Strona 1 z 6

Kalendarz

Czerwiec 2023
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Facebook

Siedziba Rady Osiedla Kuźniki
ul. Sarbinowska 21
54-320 Wrocław

 

      Przewodniczacy Zarządu Osiedla
      Piotr Hulewicz
tel. +48 791 576 108

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP

 

 
Początek strony