pawlowice

Udostępniamy z pismem przewodnim obwieszczenia dotyczące przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Maślic Małych we Wrocławiu.

Celem zmiany planu jest wprowadzenie nowych przeznaczeń terenu w zakresie dopuszczenia edukacji i żłobków wraz z zasadami ich dopuszczenia.

Obwieszczenia będą zawieszone na tablicach ogłoszeń od 22.05.2020 r. i do dnia 15.06.2020 r. Ponadto poza profilem FB Rady Osiedla dokumenty są dostępne na stronie internetowej samorządu osiedlowego.

📣 KOMENTARZ 📣

Niniejsze zmiany podyktowane są potrzebami rozwoju przestrzeni edukacyjnej na Osiedlu Maślice. Są efektem pilotażowego projektu Osiedla Kompletne oraz działań (petycja, wnioski) podjętych przez Radę Osiedla i mieszkańców w pierwszym kwartale 2019 roku. Petycja i wniosek o zmianę MPZP dotyczył poszerzenia przestrzeni edukacyjnej, dającej możliwość budowy i rozbudowy obiektów edukacyjnych tj. żłobków, przedszkoli, szkół.

Rada Osiedla
ul. Suwalska 11
54-104 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

maslice.osiedle.wroc.pl

  

Kontakt telefoniczny

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Renata Cierniak (727 527 075)

Wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla Sławomir Czerwiński

Lider przeciwpowodziowy Robert Kunysz (793 182 457)

Deklaracja dostępności

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP