pawlowice

19 marca 2022 (sobota) w godzinach 11.00-12.00, przy osiedlowej tablicy ogłoszeń na ul. Lubelskiej, odbędzie się spotkanie konsultacje w sprawie parkowania na ulicach Lubelskiej, Zamojskiej i Chełmskiej.
 
W związku z obowiązywaniem na tych ulicach strefy zamieszkania, uregulowania wymaga kwestia wyznaczenia miejsc parkingowych w ciągach dróg publicznych (specjalnie oznakowanych i umożliwiających zgodne z przepisami użytkowanie strefy). Wynikiem konsultacji będzie zebranie wniosków mieszkańców dotyczących wyznaczenia miejsc parkingowych, które następnie zostaną przekazane do Departamentu Infrastruktury i Transportu UM Wrocław.
 
Wnioski w sprawie wyznaczenia miejsc parkingowych będą zbierane w trakcie konsultacji, a także do dnia 11 kwietnia w siedzibie Rady Osiedla Maślice, przy ul. Suwalskiej 11 (budynek CAL).

Formularze wniosków będą możliwe do pobrania w trakcie konsultacji, a także w siedzibie Rady Osiedla i na stronie internetowej Rady Osiedla - jako załącznik tego artykułu. Ponadto informacja o potrzebie wyznaczenia miejsc parkingowych i formularz trafią do skrzynek pocztowych mieszkańców mieszkających przy ul. Lubelskiej, Zamojskiej i Chełmskiej.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przybycie na spotkanie i do wypłenienia złożenia wniosku.
 
maslice rozmawiają

Rada Osiedla
ul. Suwalska 11
54-104 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

maslice.osiedle.wroc.pl

  

Kontakt telefoniczny

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Renata Cierniak (727 527 075)

Wiceprzewodniczący Zarządu Osiedla Sławomir Czerwiński

Lider przeciwpowodziowy Robert Kunysz (793 182 457)

Deklaracja dostępności

 

 

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP