logo wrocławia

Zmiany w organizacji ruchu.

Edyta Skuła

ul. strachowskiego

 

Część mieszkańców ulic Nenckiego, Strachowskiego i Unruga w dniu 21 wrzesnia złożyło poparty podpisami wniosek o wprowadzenie zmian organizacji ruchu na wyżej wymienionych ulicach.

Czytaj więcej...

Klubu Seniora- zawieszenie

Rada Osiedla Ołtaszyn

Covid

 

W związku z sytuacją epidemiczną od jutra do odwołania:

-  zawiesza się spotkania Klubu Seniora i kółek tematycznych,

-  rezygnuje się z planowanych wyjść kulturalnych.

Czytaj więcej...

ZMIANY w programie KAWKA Plus i Termo KAWKA

Edyta Skuła

zmien piec 1

 

W związku z wprowadzeniem ciągłego naboru wniosków w programie Kawka Plus, w którym mieszkańcy mogą uzyskać do 15 000 zł dofinansowania do wymiany pieców,  zamieszczamy informację na stronie internetowej  Rady Osiedla

Adresy stron internetowych, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje o dopłatach dla osób, które zdecydują się skorzystać z programu Zmień Piec można pobrać w załączniku.

Czytaj więcej...

Szkolna Ulica

Rada Osiedla Ołtaszyn

szkolna ulica

 

 

W październiku Biuro Zrównoważonej Mobilności Urzędu Miejskiego Wrocławia będzie realizować pilotażowy projekt „Szkolna ulica”. Jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drodze do szkoły. W projekcie biorą udział 2 wrocławskie szkoły:

  • Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Gałczyńskiego
  • Zespół Szkół nr 9 przy ul. Krajewskiego.
Czytaj więcej...

23 września BIOODPADY

Rada Osiedla Ołtaszyn

 

bio odpadye

Uprzejmie informuję, że na kolejnych wrocławskich osiedlach wdrożona zostanie obowiązkowa selektywna zbiórka bioodpadów. 

23 września br. rozpocznie się podstawianie pojemników na bioodpady na następujących osiedlach położnych w obrębie dawnej dzielnicy Krzyki: Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Huby, Powstańców Śląskich, Gaj, Borek, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki-Patrynice, Klecina.

Czytaj więcej...

Wycieczka Rowerowa 2020

Rada Osiedla Ołtaszyn

wycieczka rowerowa

 

Kolejna wycieczka rowerowa już za nami. To już chyba będzie nasza osiedlowa tradycja. W tym dniu pogoda wyjątkowa sprzyjała. Radosne nastroje towarzyszyły nam od początku. Bez względu na wiek i umiejętności wszyscy stanowiliśmy zgraną grupę. Z Ołtaszyna poprzez trasę rowerową Wschodniej Obwodnicy Wrocława i dalej Rowerowym szlakiem Odry dotarliśmy na polanę, gdzie miejsce miał piknik z udziałem wszystkich cyklistów.

Czytaj więcej...

AKCJA ZMIEŃ PIEC - już w ten weekend

Rada Osiedla Ołtaszyn

zminpiec2

 

 

Czyste powietrze i ograniczanie niskiej emisji w mieście, to nie tylko nasz wspólny priorytet, ale także obowiązek wynikający z przepisów prawa. Zapraszamy na spotkanie już w ten weekend- w dniach 12 i 13 września 2020 r.

12 września godzina 11:00-15:00 - Skwer ul. Pszczelarska / ul. Parafialna
13 września godzina 9:00-13:00 - Parafia Wniebowzięcia NMP ul. Pszczelarska 10

Zmień piec bez wkładu własnego

Czytaj więcej...

Strona 1 z 50

Kalendarz

Listopad 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

środa 28 październik, 18:00 - 19:00
Dyżur w siedzibie Rady Osiedla

Galeria

  • horyzont
  • Ołtaszyn
  • 20170802_101647
  • w akcji

Facebook

Osiedle Ołtaszyn
ul. Pszczelarska 7
52-210 Wrocław
tel. 71 368 19 34 (czynny podczas dyżurów)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony