pawlowice

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 006.jpg

028IFO

Ponieważ możemy wnosić projekty o wartości 50% wyższej niż przynależna pula środków, proponujemy dwa dodatkowe, gdyby przypadkiem po realizacji placów zabaw pozostały jakieś pieniądze:


 

Propozycja nr 2

Budowa nawierzchni mineralnej na ścieżce wiodącej od przystanku autobusowego przy pętli tramwajowej wzdłuż ul. Osobowickiej obok bunkra do wału. Droga pieszo rowerowa urywa się na przejeździe wałowym i teoretycznie można nim wjechać/wejść na wał, jednak wydaje się, że ścieżka dołem wśród drzew jest przyjemniejsza i zapewne wielu z Was z niej korzysta. Jednak po deszczu nie jest to wygodna droga.

Pętla

 

Propozycja nr 3

Ulica Inspektowa nie posiada żadnego oświetlenia, a osoby poruszające się tamtędy, szczególnie w bezksiężycowe noce maja poczucie kosmicznej pustki i nie widzą po czym idą, co mniej-więcej przedstawia poniższe zdjęcie. Dlatego proponujemy budowę kilku lamp, które rozświetliłyby tą przestrzeń.

Inspektowa

 

  Osiedle Osobowice-Rędzin
          pl. Wyzwolenia 4 - wejście od ul. Kaplicznej
          51-005 Wrocław

                 Anna Zielińska
      Przewodnicząca Zarządu Osiedla
                tel. 508 549 238
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostepności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP