Sołtysowice

Szanowni Państwo!
 
Z dniem 23.04.2021 r. zakończyła się kadencja Rady Osiedla Sołtysowice 2017-2021. W tym momencie chcemy bardzo podziękować wszystkim Mieszkańcom za zaangażowanie w sprawy osiedlowe, za okazane wsparcie i pomoc oraz za każde dobre słowo! Dziękujemy także wszystkim instytucjom i partnerom, z którymi współpracowaliśmy w tej kadencji, bo wspólnie możemy więcej! Wiele udało się już zrobić, wiele spraw jest w toku, ale równie wiele jeszcze przed nami...
 
Niestety, ze względu na pandemię wybory do Rad Osiedli zostały przesunięte i odbędą się prawdopodobnie na jesień. Do tego czasu nad sprawami osiedlowymi będzie czuwać pięcioosobowy Zarząd osiedla Sołtysowice. We wszelkich sprawach można kontaktować się e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Radni, którzy kończą obecnie kadencję, będą nieformalnie wspierać Zarząd w działaniu i dalej angażować się w sprawy osiedla.
 
Jako, że wiele spraw jest rozpoczętych i w toku nadal będziemy informować o wszelkich wydarzeniach z życia osiedla tutaj i na stronie internetowej osiedla. 
 
Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas! Do zobaczenia! 
 
PS Klub Seniora przy Radzie osiedla będzie funkcjonował normalnie
 
ro1
ro2
ro3

Osiedle Sołtysowice
ul. Przejazdowa 10/1A
      51-168 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP