Sołtysowice

Szanowni Państwo,
 
W związku z planowaną budową anteny telekomunikacyjnej przez firmę P4 Play na terenie stadionu sołtysowickiego przy ul. Sołtysowickiej 68 w celu poprawy dostępu do łączności telefonicznej oraz internetu szerokopasmowego Rada Osiedla Sołtyswice otrzymała prośbę o zaopiniowanie tej inwestycji od Młodziezowego Centrum Sportu we Wrocławiu - zarządcy obiektu przy ul. Sołtysowickiej 68.
Przypominamy, że od kilku lat Rada Osiedla w związku z licznymi skargami mieszkańców wnioskowała do największych operatorów sieci komórkowych w Polsce o rozwiązanie problemu słabego zasięgu telefonicznego i internetu bezprzewodowego na terenie Sołtysowic.
Przypominamy również, że kilka lat temu po protestach części mieszkańców zlikwidowano maszt telekomunikacyjny znajdujący się na terenie stadionu sołtysowickiego przy ul. Sołtysowickiej 68.
Zwracamy się do Państwa o wyrażenie opinii w wymienionej sprawie poprzez przesłanie jej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości prywatnej na Facebooku Rady Osiedla.
Zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w Sesji Rady Osiedla, która odbędzie się 4 lipca (poniedziałek) o godz. 18:30 w siedzibie Rady Osiedla Sołtysowice przy ul. Przejazdowej 10/1a.

Osiedle Sołtysowice
ul. Przejazdowa 10/1A
      51-168 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP