Sołtysowice

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na otrzymane od Miejskiego Centrum Sportu we Wrocławiu pismo w sprawie chęci rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej przez firmę P4 Play na obiekcie przy ul. Sołtysowickiej 68 we Wrocławiu, polegającej na budowie stacji bazowej GSM, Rada Osiedla Sołtysowice po przeprowadzonych konsultacjach wśród mieszkańców osiedla podjęła decyzję o poparciu wyżej wymienionego przedsięwzięcia na sesji Rady Osiedla w dniu 04.07.2022 roku.

Decyzja o poparciu budowy stacji bazowej GSM na terenie obiektu sportowego przy ul. Sołtysowickiej 68 we Wrocławiu została podjęta przez radnych osiedla Sołtysowice niejednogłośnie i po długiej dyskusji. Mając na uwadze sprzeciw części mieszkańców co do lokalizacji stacji bazowej, szczególnie tych mieszkających w pobliżu obiektu sportowego, poprosiliśmy o przeanalizowanie innych dostępnych lokalizacji  na osiedlu Sołtysowice do umieszczenia nadajnika stacji bazowej GSM.

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy wyrazili swoją opinię w przedmiotowej sprawie. Uprzejmie dziękujemy również mieszkańcom przybyłym na sesję Rady Osiedla w dn. 4 lipca br. za merytoryczną dyskusję.

Poniżej załączamy naszą opinię przekazaną do Młodziezowego Centrum Sportu we Wrocławiu oraz pismo, które przekazaliśmy do firmy P4 Play.

 

pismo play

odp wieża MCS

 

 

 

Osiedle Sołtysowice
ul. Przejazdowa 10/1A
      51-168 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP