logo wrocławia

Regulamin Konkursu Fotograficznego “Nasz Tarnogaj” 2019

Łukasz Tatys

Konkurs fotograficzny Nasz Tarnogaj 3

 

Zachęcamy mieszkańców Tarnogaju do udziału w konkursie fotograficznym. Wyślij nam swoje najładniejsze zdjęcie pokazujące nasze osiedle i wygraj jedną z 6 podwójnych wejściówek do OHkina! 

Zostań Policjantem

Łukasz Tatys

plakat 1 220x300

policja

"na wnuczka" i "na policjanta"

Łukasz Tatys

INFORMACJA: 
„Komisariat Policji Wrocław Rakowiec w związku z rosnącą liczbą zdarzeń dotyczących oszustw na szkodę osób w wieku senioralnym zwraca się z prośbą o informowanie osób starszych na temat metod działania oszustów, sposobów jak się ustrzec przed oszustwem, nazw instytucji, które mogą pomóc osobom, które zostały oszukane, numerze alarmowym 112.” 

OSZUST Dol

Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wrocław

Łukasz Tatys

ogloszenie

Staże finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Łukasz Tatys

Szanowni PaństwoSzanowni PaństwoPowiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu dysponuje środkamina aktywizację zawodowąosób bezrobotnych oraz wspieranie pracodawcóww tworzeniu miejsc pracy.

W związku z tym chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy i składania wniosków o organizację stażuszansa na uzyskanie w przyszłościwy kwalifikowanego pracownika możliwość dostosowania umiejętności kandydata do potrzeb firmy brak kosztów po stronie pracodawcy przez cały okres trwania stażu

Zachęcamy Państwa do składania wniosków.

Chętnie pomożemy przy ich wypełnianiu.

Odpowiemy na pytania,wyjaśnimy wątpliwości.

 

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

ul. Gliniana 20-22,

50-525 Wrocławtel.

71/770 16 00

www.wroclaw.praca.gov.pl

"Razem można więcej"

Łukasz Tatys

Szanowni Państwo,

Wrocławskie Centrum Integracji (jednostka organizacyjna Gminy Wrocław) prowadzi działania szkoleniowo-doradcze (w ramach tzw. zatrudnienienia socjalnego) ukierunkowane na wsparcie osób pozostajacych w trudnej sytuacji życiowej w powrocie na rynek pracy 

Zajęcia w Centrum adresowane są do osób bezrobotnych (bez prawa do zasiłku) lub nieaktywnych zawodowo mieszkańców Wrocławia znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (m.in. osób długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych, chorych psychicznie, bezdomnych, uzależnionych od alkoholu, opuszczających zakład karny)

Uczestnikom oferujemy: codzienny posiłek, ubezpieczenie NNW, świadczenie integracyjne w wysokości 100% zasiłku dla osób bezrobotnych (w miesiącu próbnym – 50% zasiłku), szkolenia zawodowe, warsztaty komputerowe, zajęcia aktywizacyjne z doradcą zawodowym, warsztaty umiejętności społecznych prowadzone przez psychologa, wsparcie specjalisty terapii uzależnień, konsultacje prawne.

W ramach projektu "Razem można więcej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, prowadzimy rekrutację uczestników do II edycji, która rozpocznie się na początku marca 2019 r.  Szkolenia odbywają się w podziale na trzy grupy zawodowe:

pracownik biura i handlu

opiekun osoby zależnej

pracownik remontowo - budowlany.

Rekrutację ciągłą prowadzimy również do  grupy zawodowej organizowanej od paru lat przez Dział Reintegracji:


pracownik porządkowy – konserwator (usługi porządkowe realizowane na rzecz klientów MOPS korzystających z usług opiekuńczych).

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród mieszkańców osiedla, którzy mogliby być zainteresowani ofertą Wrocławskiego Centrum Integracji.

Chętnie przekażemy ulotki lub przyjedziemy na spotkanie, by przedstawić bardziej szczegółowe informacje na temat działalności Centrum.

Prosimy o informację, w jakich godzinach moglibyśmy dostarczyć ulotki  (plakaty prześlemy pocztą)

W załączniku tabela zawierająca informacje na temat aktualnie prowadzonej rekrutacji.

Strona 1 z 36

Kalendarz

Październik 2021
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najbliższe wydarzenia

Galeria

 • 1920-1925 di trevi a
 • 1920-1925 di trevi
 • 1925 di trevi 2
 • 1925 di trevi
 • 1932-1934 di trevi
 • 1935-1939 czesawa klimasa dawniej hippel strasse
 • 1947 di trevi
 • 2006 di trevi
 • 2014 7 lipca di trevi
 • stara mapa tarnogaju1
 • stara mapa tarnogaju2 - zblienie na cmentarz
 • stara mapa tarnogaju2

Rada Osiedla Tarnogaj
ul. Henrykowska 2
50-503 Wrocław
tel.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona Rady Osiedla Tarnogaj: tarnogaj.osiedle.wroc.pl

 

Zapraszamy w każdy poniedziałek na spotkania 18-19

https://www.facebook.com/ROTarnogaj/

 

Przydatne kontakty

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony