pawlowice

1

© WCRS

We Wrocławiu działają punkty, w których przybywający do Wrocławia uchodźcy wojenni, bądź mieszkańcy, którzy się nimi opiekują, mogą odebrać podstawowe artykuły spożywcze, higieniczne, a także dziecięce.

Czasoprzestrzeń

ul. Tramwajowa 1-3, od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-18.00

W tym miejscu trwa zbiórka potrzebnych artykułów: odzieży, środków higienicznych, środków higieny osobistej, artykułów dziecięcych (tylko przedmioty z listy, która jest na bieżąco aktualizowana) a także wydawanie darów dla uchodźców wojennych. Uwaga, przed wejściem do budynków sprawdzane są dokument

Centrum Sektor 3

ul. Legnicka 65, od 14.03 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, od 4 kwietnia punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00

To miejsce zbiórki potrzebnych artykułów: żywności długoterminowej, środków higienicznych, środków higieny osobistej (tylko przedmioty z listy, która jest na bieżąco aktualizowana) a także wydawanie darów dla uchodźców wojennych lub goszczących ich rodzin.

Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska Fundacja im. św. Jadwigi

ul. św. Marcina 4, 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-18.00, w niedziele w godz. 10.00-14.00

To miejsce przyjmowania i odbierania potrzebnych artykułów (żywność długoterminowa, środki higieny itp.) dla uchodźców wojennych bądź osób, które je u siebie goszczą.

Fundacja jest także organizatorem zbiórki prowadzonej we wrocławskich szkołach i przedszkolach. Darczyńców prosi się o przynoszenie wyszczególnionych darów.

2

Osiedle Jagodno
ul. Jagodzińska 15
     52-129 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP