logo wrocławia

Lidl na Jagodnie będzie w tym roku

lidl Shutterstock Lidl sklep
© Schutterstock
 
Jeszcze w tym roku zrobimy zakupy w sklepie Lidl na naszym osiedlu. Wiosną ruszy budowa dyskontu tej znanej sieci między ulicą Konduktorską, a dawną Chemią przy nowym rondzie na Jagodnie - informuje portal Investmap.pl. Uzyskanie pozwoleń zajęło 3 lata.
Czytaj więcej...

Żłobek na Jagodnie będzie gotowy w maju

zlobek
© Grzegorz Ossowski
 
Ściany nowego żłobka są już ocieplone. Zamontowana jest także stolarka okienna. Trwają prace związane z rozprowadzeniem instalacji i podejść wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Sam budynek będzie gotowy do końca maja.
Czytaj więcej...

Jagodno - tu chce się mieszkać

Jagodno mapa
© 2020 CNES / © Google

Jagodno jest jednym z najbardziej pożądanych miejsc do mieszkania we Wrocławiu. Przez ostatnią dekadę liczba mieszkańców naszego osiedla wzrosła o ponad 200 procent. Wyprzedza nas jedynie osiedle Lipa Piotrowska, gdzie wzrost mieszkańców jest o 400%.
Czytaj więcej...

Można zgłaszać wnioski do WBO 2020

WBO 2020© wroclaw.pl

Ruszyła nowa edycja Wrocławskiego Budżetu Obywatlelskiego. W tym roku na projekty wybrane w głosowaniu przeznaczonych zostanie 25 mln złotych, z czego 9 mln zł zostanie przeznaczonych na małe projekty osiedlowe. Projekty można zgłaszać do 20 lutego. 
Czytaj więcej...

Przystanek kolejowy Iwiny opóźniony o rok

PKP IWINY
© zdjęcie poglądowe
 
Rok później niż planowano będzie uruchomiony przystanek kolejowy Iwiny między ul. Vivaldiego, a przedłużeniem Strawińskiego. Powodem są problemy w przetargiem na drogi dojazdowe. Obecnie podawana data to czerwiec 2021 roku.
Czytaj więcej...

Jest projektant obwodnicy do Bielan

WOW1 OK
© materiały inwestora
 
Kielecka firma Contek-Projekt Andrzej Met zaprojektuje fragment Wschodniej Obwodnicy Wrocławia od ul. Grota-Roweckiego do ronda przy Auchan w Bielanach Wrocławskich. To ostatni fragment WOW, który będzie wybudowany.
Czytaj więcej...

Strona 1 z 4

Kalendarz

Styczeń 2022
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Facebook

Osiedle Jagodno
ul. Jagodzińska 15
52-129 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony