pawlowice

Konsultacje FO koniec© wroclaw.pl / Redakcja RO [Autor: Krystian Adamski]

Przypominamy że jeszcze tylko dzisiaj tj. 24 czerwca (do końca dnia) prowadzone są konsultacje do kolejnej edysji Funduszu Osiedlowego.

To ostani momęt aby zgłosić swoje propozycje. W ramach II edycji Funduszu Osiedlowego, przeznaczono w Budżecie Miasta Wrocławia dla Osiedla Jagodno kwotę ponad 700 tysięcy , której wykorzystanie zależeć będzie od naszych lokalnych decyzji.

Zachęcam do składania propozycji, które posłużą Radnym Osiedlowym do wyboru odpowiednich inwestycji. Wnioski można zgłaszać:

i dostarczenie go do skrzynki pocztowej mieszczącej się przed siedzibą Radny Osiedla na ul. Jagodzińskie 15.

 

Szczegółowe zasady i informację dotyczące Funduszu Osiedlowego można znaleźć na stronie internetowej związanej z budżetami partycypacyjnym miasta:

https://www.wroclaw.pl/rozmawia/fundusz-osiedlowy-we-wroclawiu

 

Po zakończonych konsultacjach, w okresie do dwóch tygodni zostaną upublicznione wyniki konsultacji wraz z listą propozycji mieszkańców.

 

Serdecznie zapraszamy do włączenia się

w aktywne decydowanie o kształcie swojej okolicy.

Rada Osiedla Jagodno

Osiedle Jagodno
ul. Jagodzińska 15
     52-129 Wrocław
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP