pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

14 marca odbyło się kolejne spotkanie Klubu SuperBabci i SuperDziadka. Tym razem były to zajęcia tematyczne o właściwościach fitoterapeutycznych drzew, które z wykorzystaniem ogromnej wiedzy poprowadziła pani Emilia Dobrzycka.  Zebrani poznali własności brzozy, wierzby, sosny, topoli. Nauczyli się jak samemu zrobić aspirynę czy mazidło przeciw opryszczce. Po spotkaniu seniorzy wiedzą też jak sobie radzić ze zmęczeniem, osłabieniem, i bólami  reumatycznymi. 

Duże podziękowania za udostępnienie sali kierujemy do dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4, pani Teresy Bartnickiej - Romanowskiej. 

Na następne spotkanie, już w wielkanocnej atmosferze, zapraszamy 28 marca o 11:15. Z przystanku tramwajowego Krzyki pojedziemy do Muzeum Etnograficznego, gdzie zwiedzimy wielkanocną wystawę czasową i weźmiemy udział w warsztatach.

 

Klub Seniora fitoterapia drzew

 

Klub Seniora uczy się o fitoterapetycznych właściwościach drzew

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP