pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

Zacznijmy majówkę sąsiedzką wycieczką na łono natury.

Na wspólny wyjazd zapraszamy w sobotę 29 kwietnia. Razem z Małgorzatą Piszczek, przyrodniczką, architektką krajobrazu, edukatorką w zakresie adaptacji miast do zmian klimatu i radną naszego osiedla, udamy się na wyprawę wokół Stawów Krośnickich w Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy i obszarze Natura 2000. Przejdziemy ok. 10 km, poznając okoliczną roślinność i ptactwo, a po spacerze odpoczniemy przy ognisku i posiłku zapewnionym przez Radę Osiedla Krzyki-Partynice.

Odjazd:
Wyjeżdżamy z dworca Wrocław Główny o 09:03 pociągiem Kolei Dolnośląskich nr 69791 w kierunku Milicza. Zbiórka pod zegarem w holu głównym dworca o godz. 8:45.

Powrót:
Wracamy pociągiem Kolei Dolnośląskich z dworca w Krośnicach o godz. 16:59. Do Wrocławia dojedziemy na 17:56.

Koszt:
Udział w wycieczce jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jedynie koszt przejazdów pociągami (bilet normalny w jedną stronę kosztuje 22 zł). Jedzenie na ognisko zapewniają organizatorzy.

Na wyjazd nie obowiązują zapisy. Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/973578380321638?ref=newsfeed

 

wypad z osiedla

 

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP