pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

Oto efekt naszej interwencji w sprawie niezabezpieczonych drzew podczas remontu na terenie Toru Wyścigów Konnych na Partynicach. Drzewa zostały zabezpieczone deskami z rozebranych elementów herbaciarni, a z ich strefy korzeniowej uprzątnięto gruz.
Po przesłaniu zgłoszenia z prośbą o nieniszczenie i odpowiednie zabezpieczenie drzew, od wykonawcy robót dostaliśmy przeprosiny i wyjaśnienie sytuacji uszkodzenia pnia drzewa oraz zdjęcia wykonanego deskowania. Nie bez odzewu pozostały też nasze kolejne sugestie, by zabezpieczenie wykonać według standardu ochrony drzew w procesie inwestycyjnym — w przypadku braku możliwości wyznaczenia 1,5-metrowej strefy ochronnej — z amortyzacją pomiędzy drzewem a deskami zabezpieczającymi.
Wykonawcy — firmie epartner.pl. - należą się podziękowania za szybką reakcję, zaangażowanie w sprawę i chęć zgłębienia tematu odpowiedniej troski o drzewa podczas inwestycji.

zabezpieczenie drzew

Tekst na grafice: Bezpieczeństwo. Skuteczna interwencja! Drzewa na partynickim torze zabezpieczone.

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP