pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

Czas na pierwszy PCHLI TARG przy Radzie Osiedla Krzyki-Partynice!

7 maja zapraszamy do ogrodu przy ul. Wiosennej 14 na osiedlowy kiermasz i sąsiedzką wymianę rzeczy. To świetna okazja, by zabrać się za wiosenne porządki i sprzedać lub przekazać dalej przedmioty, które nie są nam już potrzebne, a ciągle mogą dobrze służyć innym.

Wystawić można przeróżne rzeczy, zgodnie z duchem klasycznych wyprzedaży garażowych i najlepszych wrocławskich targowisk. PCHLI TARG przyjmie wszystko: przeczytane książki, bibeloty i szpargały, rękodzieło (tak, jeśli jesteś twórcą, pokaż się sąsiadom!), kolekcje ceramicznych słoni, rośliny doniczkowe, ubrania, zabawki itd. Zajrzyj do piwnicy, zajrzyj na strych i przekonaj się, czy nie zalegają tam skarby, które mogłyby dostać drugie życie.

👉 Jeśli chcesz wziąć udział jako wystawca w PCHLIM TARGU, napisz do nas i zarezerwuj miejsce: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w ogrodzie Rady Osiedla Krzyki-Partynice!

pchli targ

PCHLI TARG
7 maja 2023
11:00 - 14:00
ul. Wiosenna 14, ogród Rady Osiedla Krzyki-Partynice

 

 

 

 

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP