pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

Rondo przy skrzyżowaniu ulic Skarbowców i Mglistej oficjalnie nie nosi żadnego imienia. Chcemy zawnioskować do Urzędu Miejskiego o nadanie mu nazwy, ale najpierw pytamy Was o zdanie!

Zgodnie z kwietniową uchwałą Rady Osiedla przeprowadzamy konsultacje społeczne. Najpierw zbieramy propozycje nazw, a później będziemy prosili mieszkańców o wybór najlepszego spośród najciekawszych pomysłów.

Propozycje nazw prosimy przesyłać do 18 czerwca br. pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z tematem wiadomości „Konsultacje - rondo”) lub stacjonarnie wrzucać do skrzynki pocztowej przy Radzie Osiedla na ul. Wiosennej 14.

Rondo Skarbowców

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP