pawlowice

  • Park_Kleciński.png
  • slider_krzyki_partynice.png

Na stronach Urzędu Miejskiego pojawiły się projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla historycznych Krzyków:

1. Rejon ulic Sowiej, Krzyckiej i Skarbowców: https://tiny.pl/c5vl3
2. Rejon ulic Krzyckiej (druga strona), Przyjaźni i alei Karkonoskiej: https://tiny.pl/c5v4h

Zanim każdy z mieszkańców będzie mógł złożyć do nich uwagi, rada osiedla opiniuje proponowane rozwiązania. Zanim odniesiemy się do planu, chcemy również usłyszeć Wasze opinie. Prosimy przesyłać je do poniedziałku 2 października pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź zgłaszajcie podczas czwartkowego dyżuru (osobiście lub telefonicznie) od 16:00 do 18:00.

MPZP

Napisy na grafice: zobacz projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego pomiędzy ul. Skarbowców, Polarną i al. Karkonoską. Przekaż nam swoje uwagi.

Osiedle Krzyki-Partynice
ul. Wiosenna 14
54-017 Wrocław
tel. 514 099 539 - czynny w czwartki od 16:00 do 18:00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Deklaracja dostępności

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP