Kontynuując na sportowo po festynie ![]()
WKS Śląsk Wrocław z okazji Dnia Dziecka organizuje turniej piłkarski dla drużyn podwórkowych. Turniej odbędzie się 2 czerwca (niedziela) na stadionie przy ul. Oporowskiej 62


Kontynuując na sportowo po festynie ![]()
WKS Śląsk Wrocław z okazji Dnia Dziecka organizuje turniej piłkarski dla drużyn podwórkowych. Turniej odbędzie się 2 czerwca (niedziela) na stadionie przy ul. Oporowskiej 62

Osiedle Lipa Piotrowska