Sołtysowice

            W styczniu otrzymaliśmy legitymacje radnych (wzór poniżej). WCRS udostępnił też Radnym indywidualne skrzynki mailowe. W najbliższym czasie zamieścimy adresy Radnych wraz z głównym zakresem ich zainteresowań, aby można było łatwiej skontaktować się z odpowiednim do podjęcia danego problemu radnym.

Głownym redaktorem strony jest radny Andrzej Dwojak. Wszelkie pytania dotyczące informacji zamieszczanych na stronie można kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Inne pytania do Rady lub Zarządu Rady należy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

legitymacja

Rada Osiedla Szczepin
ul. Zachodnia 1
      53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP