Sołtysowice

Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące wyznaczenia płatnych miejsc parkingowych na ul. Szczepińskiej, Środkowej i pl. św. Mikołaja.

Otrzymaliśmy wniosek od mieszkańca z prośbą o wyznaczenie płatnych miejsc na ul. Środkowej. Podobny wniosek otrzymaliśmy od mieszkanki i jednocześnie radnej dotyczący uporządkowania parkowania przy pl. św. Mikołaja. Komisja ds. Bezpieczeństwa i Infrastruktury w ramach RO Szczepin podjęła decyzję, aby do konsultacji dołączyć równie ul. Szczepińską, ponieważ znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch zgłoszonych wcześniej ulic.

Jutro (16.01.2023) mieszkańcy ulic objętych konsultacjami znajdą w swoich skrzynkach pocztowych ulotki z informacjami w jaki sposób przekazać nam swoją opinię.

Czekamy na Państwa opinie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości proszę podać adres zameldowania!

Konsultacje potrwają do 31.01.2023!

konsultacje srodkowa szczepinska sw mikolaja

Rada Osiedla Szczepin
ul. Zachodnia 1
      53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP