Sołtysowice

Podczas XIX sesji Rady Osiedla Szczepin (10.01.2023) złożyliśmy wniosek do Wydziału Inżynierii Miejskiej w sprawie uporządkowania parkowania po wschodniej stronie ul. Mł. Techników na wysokości Urzędy Skarbowego. Aktualnie kierowcy parkują tam równolegle do chodnika. My wnioskowaliśmy o zmianę sposobu parkowania na prostopadłe. Uniemożliwi to parkowanie w dwóch rzędach (czyli również jeżdżenie samochodów po chodniku, aby zaparkować w drugim rzędzie).
 
Otrzymaliśmy odpowiedź od urzędników, w której czytamy, że we wskazanym miejscu powinno obowiązywać parkowanie prostopadłe. Ponieważ na początku ul. Młodych Techników (od strony ul. Legnickiej) znajduje się znak D-18 "Parking" z tabliczką T-30d "postój na chodniku kołami przedniej osi prostopadle do krawędzi jezdni". Obowiązuje on również po tej stronie jezdni na wysokości Urzędu Skarbowego.
 
Jednak urzędnicy zgodzili się powtórzyć ten znak za wlotem w ul. Kruszwicką. Kiedy projekt nowego oznakowania uzyska wymagane zgody, wtedy zostanie on przekazany do realizacji. Dzięki temu mieszkańcy okolicznych budynków uzyskają dodatkowe miejsca parkingowe.
 
wniosek
znak d18pocz ml technikowmiejsce zmiany parkowaniakraweznik 

Rada Osiedla Szczepin
    ul. Zachodnia 1
    53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP