Sołtysowice

W styczniu 2022 przeprowadziliśmy konsultacje społeczne w sprawie wyznaczenia płatnych miejsc parkingowych na ul. Sikorskiego, Drzewnej i Sokolniczej. Po zapoznaniu się z opiniami mieszkańców, Radni zagłosowali za wydaniem opini pozytywnej dla tej inicjatywy urzedników z Departamentu Infrastruktury i Transportu.
 
Dodatkowo urzędnicy już bez konsultacji z Radą Osiedla Szczepin podjęli decyzję o wyznaczeniu płatnych miejsc na ul. Robotniczej (przy Dworcu Świebodzkim).
 
We wtorek 23.05.2023 odbył się odbiór techniczny wyznaczenia miejsc parkingowych na ww. ulicach. W spotkaniu wziął udział Radny Michał Kawa. W trakcie oględzin stwierdzono ubytki w malowaniu znaków poziomych. Zostanie również dostawiony pachołek (leitboy) na skrzyżowaniu ul. Sokolniczej/Sikorskiego.
 
Na miejscach parkingowych przy ul. Robotniczej nie zgłoszono uchybień.
W najbliższym czasie zostaną ustawione parkometry. Nie jest znana oficjalna data uruchomienia poboru opłat. Nieoficjalnie mówi się o drugiej połowie czerwca.
 
odbior miejsc parkingowych sikorskiego drzewna sokolnicza

Rada Osiedla Szczepin
ul. Zachodnia 1
      53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP