Sołtysowice

Po przerwie wakacyjnej wracamy do comiesięcznych sesji Rady Osiedla. Informujemy, że najbliższa odbędzie się za tydzień we wtorek 5.09.2023 o godz. 18:00 jak zawsze w siedzibie przy ul. Zachodniej 1. Można uczestniczyć w spotkaniu osobiście. Sesja będzie również transmitowana na naszej stronie facebookowej.

Sesję zazwyczaj są w każdy drugi wtorek miesiąca. Jednak musieliśmy przyspieszyć wrześniową sesję z powodu terminów na złożenie dokumentów o dofinansowania do wydarzeń, które chcemy zorganizować dla Państwa jeszcze w tym roku.

W związku z przeniesieniem sesji RO, 12 września o godz. 18:00 odbędzie się dyżur. radnych. Ogłosimy go jeszcze w przyszłym tygodniu. Dyżur 19 września odbędzie się bez zmian.
5 09 2023

Rada Osiedla Szczepin
    ul. Zachodnia 1
    53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP