Sołtysowice

Podczas lipcowej sesji złozyliśmy kilka wniosków do Wydziału Inżynierii Miejskiej dotyczących bezpieczeństwa pieszych na naszym osiedlu.
 
Pierwszy wniosek dotyczył wybudowania szykan/azyli przy przejściu dla pieszych na ul. Młodych Techników (przy Urzędzie Miar). W odpowiedzi otrzymaliśmy informację, że zostanie przygotowany projekt zmiany organizacji ruchu w tym miejscu, jednak realizacja zostanie ujęty na liście zadań oczekujących (z powodu liczbych wniosków mieszkańców).
 
Druga sprawa dotyczyła poparcia wniosku mieszkańca Osiedla dot. montażu progów zwalniających na północnym odcinku ul. Inowrocławskiej. Na tę chwilę urzędnicy nie planują zmiany organizacji ruchu w tym miejscu z powodu braku funduszy na realizację wszystkich zgłoszonych dotychczas wniosków.
odpowiedz w sprawie bezpieczenstwa na ml technikow i inowroclawska
 

Rada Osiedla Szczepin
ul. Zachodnia 1
      53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP