logo wrocławia

Październik w Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole-Zawidawie

Monika Glińska

Na prośbę mieszkańców zamieszczamy grafik zajęć w CAL-u na I połowę października.

Czytaj więcej...

Grzybobranie 2021

Monika Glińska

Jak co roku w przeciągu ostatnich kilku lat zapraszamy mieszkańców osiedla Psie Pole-Zawidawie na wyjazd integracyjny do lasu. Naszym głównym celem będzie poszukiwanie grzybów, ale można się z nami zabrać, by po prostu pospacerować i spędzić czas na świeżym powietrzu.

 

FORMULARZ ZAPISÓW:

Wyjazd z osiedla zaplanowany jest na godz. 9:00 (zbiórka na parkingu przy ul. Bierutowskiej obok budynku KS Lotnik), powrót ok. 15:00-16:00.

Przed powrotem do Wrocławia chcielibyśmy zrobić integrację przy wspólnym posiłku (o prowiancie jeszcze napiszemy).

Czytaj więcej...

WBO 2021 na Zawidawiu

Monika Glińska

WBO 2021

Na liście projektów zakwalifikowanych do głosowania w tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego znalazło się 7 obejmujących swoim zasięgiem nasze osiedle.


Projekty dotyczące Psiego Pola-Zawidawia

Czytaj więcej...

Tańce w Pogodnej Jesieni

Monika Glińska

Z myślą o seniorkach i seniorach (wszak do 10 października trwają we Wrocławiu Dni Seniora) CAL Psie Pole-Zawidawie i DDP "Pogodna Jesień" organizują potańcówkę.

My postaramy się zadbać o małe co nieco na stołach. 

Zapraszamy na festyn Osiedla!

Monika Glińska

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do tradycji żegnania lata podczas festynu osiedlowego.

Do wspólnej zabawy zapraszamy w sobotę 18 września do Beach Baru "Wyszczekany" nieopodal Mostów Krzywoustego. Rozpoczęcie o godz. 15:00. 

Brave Kids pod wrocławskim niebem - po raz drugi na Zakrzowie

Monika Glińska

W zeszłym roku po raz pierwszy festiwal Brave Kids pod wrocławskim niebem zagościł na Zawidawiu. W ostatni weekend sierpnia w Parku Jedności na Zakrzowie stanęła scena, na której występowały grupy utalentowanych dzieci z różnych zakątków Polski. Występom towarzyszyły warsztaty i animacje przygotowane specjalnie na tę okazję. Podobnie będzie w tym roku. 

Na Zakrzowie, podobnie jak w 9 innych lokalizacjach Wrocławia, spotkają się artystyczne grupy dziecięce i młodzieżowe, by z jednej strony poznać swoją twórczość, ale przede wszystkim spotkać się i wspólnie przeżywać radosne chwile w ostatni weekend wakacji.
Jak zapowiadają organizatorzy, to wydarzenie dla całej rodziny. 

Impreza na terenie zielonym przy ul. Królewskiej zaplanowana została na 29 sierpnia w godzinach 11:00-16:00.

W programie m.in. występ młodzieży ze Szkoły Podstawowej 44, dzieci uczęszczających na zajęcia wokalne w CBK Fama, pokaz finałowy Brave Kids Warszawa i pokaz Szkoły Tańca Inspiracja. W strefie animacji odbędzie się warsztat tworzenia łapaczy snów, na stoisku Ekolandii i Ekosystemu pojawią się gry i zabawy o tematyce ekologicznej, Zmieniaj Zakrzów przygotuje gry terenowe, a o bańki mydlane i baloniki dla najmłodszych uczestników zadba Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole-Zawidawie. Przy sprzyjającej aurze dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w zajęciach jogi na trawie.

Dzień wcześniej - w sobotę 28 sierpnia 2021 na placu Wolności we Wrocławiu - odbędzie się wielki kolorowy happening prowadzony przez dziecięce i młodzieżowe grupy artystyczne. 

Czytaj więcej...

Strona 1 z 38

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Październik 2021
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Rada Osiedla Psie Pole-Zawidawie
ul. Bolesława Krzywoustego 284
51-312 Wrocław
 tel.: 71 326 08 75, kom.: 791 42 10 42
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony