logo wrocławia

Dialogopolis'22

Drodzy Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w II edycji Dialogopolis'22, dni dialogu i edukacji międzykulturowej pt. „Miasto włączające", organizowanych od 2 do 10 czerwca b.r., w różnych miejscach na mapie Wrocławia.

Spotkamy się z Wami, przedstawicielami i przedstawicielkami rad osiedli, samorządu, wolontariatu, NGO, lokalnymi działaczami i działaczkami, żeby wspólnie dialogować o dobrych praktykach włączania nowych mieszkańców i mieszkanek w życie miasta. 

Punktem wyjścia dla rozmów są wyzwania, które wojna w Ukrainie stawia przed lokalną społecznością. W szczególności zależy nam na dialogu, który uwzględni perspektywę migrantów i migrantek oraz społeczności zaangażowanej w działania pomocowe.

Zaplanowaliśmy dla Was spotkania stolikowe, konsultacje społeczne, debaty i warsztaty.

Czytaj więcej...

Komary

Już niedługo po Was przyjdą! Tak... mowa o komarach 😉
W załączeniu ulotki jak ograniczyć namnażanie się tych żarłocznych stworzeń - pomóżmy sobie nawzajem i zmniejszmy ilość komarów najbliższego lata.
Czytaj więcej...

Interwencje Straży Miejskiej na rynku Psiego Pola

Interwencje Straży Miejskiej na rynku Psiego Pola

Czytaj więcej...

Przejazd kolejowy/przejście przez tory Chmielna - odpowiedź

Przejazd kolejowy/przejście przez tory Chmielna - odpowiedź

Czytaj więcej...

Fundusz Osiedlowy 2022 - notatka

Notatka z konsultacji społecznych Funduszu Osiedlowego 2022 Osiedla Psie Pole-Zawidawie

Czego dotyczyły konsultacje?

Czytaj więcej...

Następna sesja Rady Osiedla

Sesja czerwiec

Strona 1 z 50

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz

Maj 2022
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Rada Osiedla Psie Pole-Zawidawie
ul. Bolesława Krzywoustego 284
51-312 Wrocław
 tel.: 71 326 08 75, kom.: 791 42 10 42
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: Nieodpłatna Pomoc Prawna  Graficzny odnośnik do aplikacji mobilnej: Mobilny Asystent Mieszkańca  Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia  Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

 

 
Początek strony