Psie Pole-Zawidawie

  • DSC_0348_ShiftN.jpg
Szanowni Państwo.
 
W imieniu Zarządu Osiedla Psie Pole Zawidawie chcielibyśmy zaprosić Państwo na spotkanie reprezentami Urzędu Miejskiego (zaprosiliśmy Pana Prezydenta Jacka Sutryka), a także reprezentantami spółek WTC Spartan oraz MCS Wrocław, które odbędzie się w sobotę 25.11.2023r., o godz. 18:15, w sali widowiskowej CBK FAMA przy ul.Krzywoustego 286. Wstęp wolny.
 
Spotkanie będzie poświęcone tematowi Kąpieliska Kłokoczyce, które - jak wynika z wypowiedzi przedstawicieli Urzędu Miasta - jest przeznaczone do likwidacji. Sprawa ta budzi duże emocje wśród mieszkańców naszego Osiedla, którzy oczekują przywrócenia funkcjonalności Kąpieliska Kłokoczyce, co potwierdzają wyniki konsultacji społecznych przeprowadzonych w tej sprawie w kwietniu bieżącego roku. 
 
Mając na uwadze powyższe serdecznie zapraszamy Państwo na w/w spotkanie, w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości związanych z w/w kwestią.
 
Zaproszenie spotkanie w sprawie przyszłości Kąpieliska Kłokoczyce 25112023 1

Rada Osiedla Psie Pole-Zawidawie
ul. Bolesława Krzywoustego 284
51-312 Wrocław
 tel.: 71 326 08 75, kom.: 791 42 10 42
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP