Sołtysowice

GRAFIK LUTY

             Ze względu na podjętą na ostatniej sesji Rady decyzję, że sala Rady Osiedla będzie wynajmowana tylko sporadycznie i pod stałym nadzorem jednego z radnych, zamieszczamy poniżej poprawiony grafik na Luty. Od marca grafik nie będzie zawierał sali RO. Z sali Klubu Osiedlowego może skorzystać mieszkaniec, grupa mieszkańców, organizacja społeczna z terenu Osiedla Szczepin zarówno na spotkania lokatorskie, szkoleniowe, integracyjne jak i rodzinne. Sala mieści do 45 osób. Do dyspozycji jest niewielka kuchnia i toaleta. Wnioski w sprawie udostepnienia sali należy składać w siedzibie Rady Osiedla przy ul Zachodniej 1 we wtorki i czwartki w godzinach 16-18 lub (dowolny termin) wrzucić do skrzynki na listy.

GRAFIK LUTY 2 a

Rada Osiedla Szczepin
ul. Zachodnia 1
      53-643 Wrocław
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

782 221 888 (pon i czw 14:00-18:00)

Jak skontaktować się z Facebookiem? Kontakt z FB » Kontakt z FB » Chatwww.facebook.com/ROSzczepin

Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocław Otwarte Dane  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławski Budżet Obywatelski  Graficzny odnośnik do serwisu: Wrocławska Karta Turystyczna

Graficzny odnośnik do serwisu: System Informacji Przestrzennej Wrocławia Graficzny odnośnik do serwisu: Nasz Wrocław

Graficzny odnośnik do serwisu: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu  Graficzny odnośnik do serwisu: BIP